Rehvivahetuse hooaeg on alanud! Usalda see töö oma ala spetsialistidele!

Kui aeg on sealmaal, et taas tuleb rehve vahetada, siis mille järgi valid sina koha kus seda teha? Keerad sisse esimesse ajutisse rehvivahetuspunkti ja loodad parimat? Tegelikult on soovitatav teha korralik taustauuring, sest ainult nii saad usaldusväärse rehvivahetuse.

Aastatepikkuse kogemustega tegija on suure tõenäosusega usaldusväärsem, sest kehva teenuse pakkuja ei püsiks turul just kuigi pikalt. Erinevalt ajutisest rehvivahetuspunktist ei kao usaldusväärne ettevõte kuskile.

Aeg broneeri varakult!

Broneerides  rehvivahetuse varakult, väldid närvikulu ja kiirustamist ning sõidad igal ajal turvaliselt. Rehvide müügi ja -vahetusega tegelev FS Teenused OÜ kogenud meeskond on valmis sind alati aitama.

Ostes uued rehvid koos rehvivahetusega  fs.ee e-poest, saad vahetuse 20% soodsamalt. Rehvitööde hinnakirja leiad  siit.

Lisaks vahetusele on FS Teenused OÜ-s olemas ka kõik teised rehvidega seonduvad teenused.

Nelja või enama rehvi transport üle Eesti on tasuta ning e-poest ostetud rehvid hoiustatakse tasuta kuni rehvivahetuseks sobilik aeg on käes.

Ostu sooritades telli rehvid lähimasse FS töökotta ning seal paigaldavad kogenud profid need soodsatel tingimustel sinu autole alla. Töökoja peamine teeninduspunkt asub Tallinnas Ülemiste keskuse kõrval, kus rehvide vahetamise ajal saad mugavas ootesalongis aega veeta tassi kohvi ja tasuta WiFi seltsis.

Et ettevõttel on partnerteeninduste võrgustik  üle Eesti ja ka Soomes, võid olla kindel, et iga autoga seonduva mure korral leiad kiire lahenduse ka väljaspool Tallinna.

Hea abimees rehvide valimisel on FS spetsialistide rehvisoovitused, seega jälgi e-poes “Soovitame” märgisega rehvivalikut.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.