Sisuturundus

Sinu järgmine selfi võib päästa elusid!

Volvo Carsi turvalisuse uuringute keskus koostöös dr Lotta Jakobssoniga, Volvo Carsi juhtiva tehnilise spetsialistiga vigastuste vältimise alal, on käivitanud kampaania Selfie for Safety, mille raames palub inimestel postitada Instagramis pildi endast istumas autos, turvavöö peal.

Sel moel soovib Volvo koguda visuaalset informatsiooni, kuidas täpselt inimesed autos turvavööd kannavad ning saadud teadmisi rakendada oma autode arendamises.

Kuigi võib tunduda, et turvavöö kinnitamine on lihtne ja alati ühesugune tegevus, siis on selle puhul väga palju erinevaid nüansse, alates sellest, kui kõrgelt jookseb rihm üle rindkere, mis on inimesel seljas ning kas vöö läheb võimalikult keha lähedalt või üleriiete pealt.

Turvalisust võib oluliselt mõjutada mõni millimeeter turvavöö asendis või natuke liiga lõdvalt kinni pandud vöö. Inimene ei oska ega jõua alati kõike jälgida, seega on oluline, et autotootja oma arendustes seda arvestaks.

Kuidas osaleda?

Kampaanias osalemiseks ei pea muidugi pildistama Volvos, vaid sobib iga auto. Pilte oodatakse kõikidelt istekohtadelt autos, aga juhtide puhul loomulikult rõhutatakse, et pilt tuleks teha nii, et auto on turvaliselt pargitud.

Pilt peaks olema ülakehast ja peab olema näha, et turvavöö on kinnitatud.

Samas rõhutab Volvo, et selfi peaks olema vabas vormis ja mitte ülepingutatud. Pigem annabki rohkem infot see, kuidas inimene vööd tegelikult kannab, mitte kuidas ta arvab, et Volvole võiks meeldida.

Seejärel tuleb pilt lisada oma Instagrami kontole viitega #SelfieForSafety ja ära märkida ka @volvocars. Oluline! Instagrami profiil peab olema avalik, et Volvo inimesed seda näha saaksid.

Uuringu tulemused avalikustatakse 2019. aasta lõpuks.

Mis piltidest edasi saab?

Pilte kasutatakse ainult kampaania raames ning osa neist pannakse üles kampaania lehele. Hiljemalt kahe aasta pärast pildid kustutatakse. Kui osaleja soovib kampaania käigus oma pildi kasutamise osas ümber mõelda, siis loomulikult saab paluda see maha võtta.

Vaata kampaania lehte ja juba saadetud fotosid siit. Kui leiad, et eesmärk on hea, siis tee selfi ja aita autosid turvalisemaks teha!

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.