Sisuturundus

Soovid kodus puhates oma auto remonditöödega kursis olla? Info-Auto pakub video teel lahendust

Tänapäeval levinud uute tehnoloogiate ja harjumustega käivad jõudsalt ühte sammu ka autoesindused, kes kliendi rahulolu nimel järjepidevalt innovatsiooni poole pürgivad.

Üheks näiteks on ka Fordi ametlik esindus Info-Auto, kelle teenuste hulka kuulub juba mõnda aega videopõhine kokkuvõte teenindusse tulnud sõidukite tehnilisest seisukorrast.

Ülevaatlik ning põhjalik videoklipp annab kliendile selge arusaama oma sõiduki olukorrast ning seda pakutakse kliendi nõusoleku alusel täiesti tasuta.

Videoülevaate kasu seisneb selles, et kuna autoomanikud ei pääse väga tihti tänu ohutusnõuetele ning mehhaanikute tihedatele ajagraafikutele hooldusalasse oma auto juurde, saab pädev spetsialist videos kätte näidata auto kõige probleemsemad kohad ning seda ka seal, kuhu tavaolukorras ligi ei pääse.

Lahendatud probleemidele lisaks antakse ülevaade auto põhjaalusest, veermikukomponentidest, piduritest, rehvidest ning võimalikest õlileketest mootoriruumis.

Spetsialistid jagavad ühtlasi ka nõuandeid hoolduse ning tulevaste probleemide vältimise osas. Kõigest sellest võidavad nii klient kui ka esindus, sest lisaks tõhusale informatsiooni edastamisele suureneb ka nende vaheline usaldus.

Videoteenus põhineb CitNOW platvormil ning see on levinud autoteenindustes üle maailma. Kliendile tuleb videolink soovitud väljundisse, näiteks meilile või sõnumitesse ning see on vaadatav ühe aasta jooksul, mille möödumisel läheb video arhiivi ning on kättesaadav vaid konkreetse vajaduse või uue probleemi korral.

Ühtlasi toimib platvormil suhtluskanal spetsialistiga, kellele saab täpsustavaid küsimusi esitada ning vajadusel ka kokku leppida ennetava remondi hinna.

Videoteenindust tehakse kõigile Fordi sõiduautodele ning tarbesõidukitele sõltumata nende vanusest, seisukorrast või ajaloost.

Videot videokontrollist saab näha siit:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.