Sisuturundus

Tankimistelt kogutud boonusega saad nüüd tasuda elektri ja gaasi eest     

Uus "Minu Alexela" kliendiprogramm loob võimaluse igapäevased väljaminekud enda kasuks tööle panna, et järgmise sooja joogi või kütuseliitri eest vähem maksta. Pildil Katrina Lehis.Foto: Jakob Meier

Eestimaine energiaettevõte Alexela tuli teisipäeval, 18. oktoobril 2022, välja uue lojaalsusprogrammiga, millega saab ostudelt kogutud boonustega ettevõtte pakutavate toodete ja teenuste eest tasuda. 

Võta tarbimine tähelepanu alla

Alexela juhi Aivo Adamsoni sõnul võimaldab “Minu Alexela” programm läbi pakutavate hüvede võtta kliendil oma tarbimine tähelepanu alla.

“Eestis pälvib aina rohkem tähelepanu säästmise ja väljaminekute planeerimise vajadus. Alexela on alati väärtustanud oma kliente, kes hoolivad meie teenuste kõrgest kvaliteedist ja jätkusuutlikust visioonist. Uue “Minu Alexela” kliendiprogrammiga loome neile nüüd võimaluse, kuidas igapäevased väljaminekud enda kasuks tööle panna, et järgmise sooja joogi või kütuseliitri eest vähem maksta,” kirjeldab Adamson programmi loomise tagamaid.     

Lojaalsusprogrammi boonussüsteem hakkab töötama läbi digitemplite, mida saab koguda nii tankides, sh elektriautode laadimisel, mugavuspoodidest ostu sooritamisel kui ka koduse elektri ja gaasi tarbimise eest.

Kogutud templeid saab kasutada maksevahendina, vahetada kingitusteks või annetada metsa istutamiseks läbi ettevõtte kogukonnaprogrammi. “Minu Alexela” suurimaks hüveks ongi Adamsoni sõnul personaalne lähenemine kliendile.

“Kes tahab meie tootevalikust kingitusi, kes tahab energiateenustelt soodustusi, kes loodusesse panustada. On igaühe enda otsustada, mille jaoks ta boonust kogub. Alexela eesmärk on ustav klient juhatada rajale, mis edendab soodsamat tarbimist ning raha säästmist.”     

Lojaalsusprogrammiga kaasnevatest hüvedest     

Kellel on Alexelaga kodune elektri- või gaasileping, sel on kütusesoodustus püsivalt 5 senti liitri kohta, kuid uue lojaalsusprogrammiga kogub ta templeid ka ostetud kütuseliitrite pealt: 10 liitrit = 1 digitempel.

Kes tangib ühes kuus keskeltläbi 60 liitrit, teenib iga kuu kuus digitemplit. Kui 100 digitemplit täis, saab selle ümber vahetada Alexela rahaks (100 digitemplit annab 10 eurot). Seda saab kasutada järgmisel korral näiteks kütuse eest maksmiseks või kasvõi koduse elektri- või gaasilepingu eest tasumiseks.

Klient, kellel on Alexelalt elektriauto kodulaadija, saab iga kuu lõpus 5 digitemplit, ning energiaettevõtte avalikes laadimisjaamades elektrikütuse tarbijad saavad iga 25 kW/h eest 1 digitempli.

Programmiga liitudes algab kütuseliitri soodustus 3 sendist liitri eest ja ulatub kuni 7 sendini liitri kohta kliendi sünnipäeval. Alates 5-st kogutud digitemplist kuus jõuab klient järgmisele kütusesoodustuse püsitasemele, mis ulatub 5 sendini liitri eest.   

Stardiks 10 digitemplit   

Alexela senised lojaalsed kliendid on automaatselt uude lojaalsusprogrammi üle viidud. Uue kliendiprogrammi stardi puhul kinkis energiaettevõte kõikidele senistele klientidele 10 digitemplit ja tervitab ka tulevasi kliente kuni novembrikuu lõpuni 10 digitempliga.

Kogunenud punkte ehk digitempleid saab jälgida Alexela äpis ja iseteeninduses.   

Alexela on eestimaine roheinnovaator

Alexela on eestimaine rohenovaator, kes tegutseb peamiselt energeetika valdkonnas, arendades jätkusuutlikku tanklavõrgustikku läbi biometaani, LNG, elektri ja lähitulevikus vesiniku tankimisvõimaluse loomise.

Alexela toodab ringmajanduse põhimõttel biometaani, arendab gaasiterminale Eestis Paldiskis ja Soomes Haminas. Alexela on ka energiakaubamaja, müües unikaalse valikuna elektrit, maagaasi ja ballooni- ning mahutigaasi ja pakkudes oma rohkem kui sajas üle Eesti asuvas tanklas autokütuseid, sealhulgas jätkusuutlikke kütuseid. Lisaks on ettevõttel 39 mugavuspoodi.

Pikaajalise kultuuri, spordi ja heategevuse toetajana on ettevõte mitmel korral pälvinud maineka Kultuurisõbra tiitli. Alexela arendab ka Energiasalve nime kandvat vesisalvestit Paldiskis, mis annab võimaluse talletada tekkivat päikese- ja tuuleenergiat nendeks tundideks ning päevadeks, kui roheenergiat ei teki piisavalt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.