Teeni passiivset lisatulu oma Tesla abil

Möödas on ajad, mil sõiduki omamine oli seotud üksnes enda mugavusega. Järjest enam eelistatakse isikliku sõiduki asemel sõiduvahendit rentida, mistõttu on ka eraisikute sõidukijagamise platvormid üha populaarsemad.

Sõiduki jagamisest võidavad nii selle omanik, kes teenib lisasissetulekut, kui ka rentija, kes hoiab kokku isikliku auto omamisega seonduvate kulude pealt ning säästab aega erinevate hoolduste ja paranduste arvelt. Pealegi seisavad paljud sõidukid suurema osa päevast pargituna.

Beast Partners on esimene sõiduki jagamise premium-platvorm ainult Tesladele

Beast Partnersi näol on tegu täielikult kontaktivaba rentimisplatvormiga, mis võimaldab Tesla omanikel teenida lisatulu ilma ise millegi pärast muretsemata. Beast vastutab nii kaskokindlustuse, rentimiste haldamise kui ka sõiduki puhastamise ja laadimise eest – see tagab partnerile esmaklassilise kogemuse. Auto omanikul endal pole vaja teha muud, kui lisada oma sõiduk, või miks mitte ka sõidukid, rakendusse Beast Rent.

Nõudlus Beast Renti teenuse järele on kasvutrendis üle maailma, mistõttu on praegu õige aeg liituda.

Beasti missioon on aidata Tesladel realiseerida oma täit potentsiaali: muuta Teslaga sõit kättesaadavamaks kõikidele, ilma seda soetamata. Ühendades Tesla omanikud mugavalt jagamismajandusega, aidatakse kaasa ka ülemaailmsele elektriautodele üleminekule.

Beast hoolitseb kõige eest, Tesla omanikud teenivad osa kasumist

Beast Partnersi platvormil teenitav sissetulek sõltub liitumisel valitud paketist, sõiduki mudelist ja Beast Renti teenuste kasutajatest.

Beast maksab konkreetse sõidukiga teenitud kasumist suurema osa partnerile ja katab seejuures enamiku kulusid, nagu puhastamine, parkimine, laadimine, kaskokindlustus ja maanteeabi. Ühtlasi hoolitseb Beast sõidukiga seotud protsesside eest.

Lisaks liigutatakse sõidukit vastavalt vajadusele, et maksimeerida selle kasutatavust.

Esimeste partnerite kogemus ületas ootusi

Kaisa, üks esimestest partneritest, on tulemustega väga rahul ja nägi Beast Partnersi platvormis head võimalust teenida passiivset tulu. Ta otsustas soetada lisaks veel kaks Teslat ja on Eestis sellega väikestviisi rekordiomanik.

Kaisa sõnul on Beast Partners justkui Teslade Airbnb, kus sissetulek sõltub nii hooajast kui ka sellest, millise väljanägemisega ja millist mudelit sa kasutajatele pakud – seetõttu on ta lasknud kaks oma sõidukit ka eriliselt üle kleepida.

“Aeg-ajalt ikka mõtlen, millise Tesla ma järgmiseks soetan, mis värvi selle üle kleebin ning kuidas selle Beasti platvormil nimetan. See on minu jaoks väga põnev ja ma juba mõtlen uue Beast Partnersi sõiduki peale!”

Loe rohkem Kaisa kogemuse kohta Beast Partnerina ja tutvu lähemalt ka Beast Partnersi platvormiga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.