Sisuturundus

Terminal Suveralli: 50 euro eest uus auto? Miks ka mitte!

Tundub ahvatlev? Ikka, sest kes ei tahaks istumise alla pilli, kus tunned end kui igapäevane rallisõitja ning mille gaasipedaali andes lendab adrenaliininäit põhja.

Võimas Hyundai i20 N võib vabalt olla sinu, kui keerad oma auto Terminali teenindus- või automaatjaamade poole. Mis auto see Hyundai i20 N on ja kuidas sa võid ta Terminali Suveralli 2.0 kaudu saada? 

Sportlik ja mugav samal ajal

Kui sulle meeldib linnadžunglis mootorit nurrumas kuulda või sinu eelistuseks on kilomeetreid neelata mööda kurvilisi maanteid, Hyundai i20 N sobib igaühele. Selle rallist inspireeritud sportliku auto kapoti all on 206 hj ja 1,6-liitrine turbomootor, mille kiirendus nullist sajani kestab 6,2 sekundit. Seega heal päeval võid isegi Pässa-Riksi tuunitud bemmile tagatulesid näidata. 

Juttude järgi on mugavaim amet vormelisõitjatel, sest nende iste on lihtsalt niivõrd mugav. Aga ega ka Hyundai i20 N mugavuselt alla jää – spetsiaalselt integreeritud peatugi ja mõnus pehme nahk pakuvad pikkadel sõitudel mugavust ja heaolu. Kindlasti istub hästi mõte, et Eesti talvede eest kaitsev istmesoojendus ei lase tagumikul naks ja naks kinni jääda. 

Nutikas ja turvaline kaaslane

See Terminali Suveralli peaauhind on esmaklassiline ka oma lisadega, kust ei puudu 10,25-tolline puutetundlik LCD-ekraan, nutiseadme juhtmeta laadimise võimalus, telefoni peegeldamine, kaugjuurdepääs äpi kaudu ja loomulikult BOSE-helisüsteem, mis sisaldab kaheksat kõlarit, sealhulgas bassi oma. Nutti sel autol jagub küll ja veel. 

Kuigi sõiduoskus ja ohutunne tuleb ikkagi juhilt, pakub kindlust auto uudne Smart Sense juhiabisüsteem koos sõiduraja jälgimisega, kaugtulede automaatlülitusega, pimenurga hoiatusega ja targa kiirusepiirangu süsteemiga.

Juhul, kui peaks juhtuma, et juhi silm tahab kinni vajuda (mitte igavusest, vaid unisusest, sest see auto on kõike muud kui igav!), siis tuletab seda auto hüpikteatega meelde. Nii võib öelda, et Hyundai i20 N on nagu Šveitsi taskunuga koos kõikide lisade ja atribuutikatega, millega saad tutvuda täpsemalt siin

Ostutšekk võibki tuua uue auto võtmed kätte

See võimas Suveralli peaauhind võib väga vabalt saada sinu omaks, kui keerad oma auto rooli Terminali teenindus- ja automaatjaamadesse, ostad sealt vähemalt 50 euro eest ning registreerid ostutšeki veebis. Enne tuleks teha end veel püsikliendiks, sest siis on uue auto lõhn sulle lähemal. Alates 27. juunist loositakse iga nädal kõikide ostutšeki regajate vahel välja üks finalist, kes pääseb Paide Rallil auto lõpuloosile.

Mida rohkem ostad ja regad, seda suurem võimalus on võita, seega anna gaasi 31. augustini, mil lõppeb registreerimine. Aga 50 auto eest võiks ju uue Hyundai i20 N-i saada küll, või mis?  

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.