Terminali Suveralli 3.0 – veel kiirem, veel võimsam!

Ärev ootusaeg on möödas ning aeg võtta suund Terminali teenindus- ja automaatjaamade poole, et oma püsikulud võitu teenima panna ning peadpööritav auhind koju tuua.

Terminal hindab kvaliteeti ja julgust eristuda, seepärast oleme valinud seiklusteks parima kaaslase, osaledes Suveralli 3.0 kampaanias anna omale võimalus võita ainus omalaadne – Cupra Formentor VZ!

Cupra elegants on linnapildis silmapaistev, selles on midagi erilist, see on linnamaastur ja kupee korraga! Tegemist on küpsele autojuhile ainulaadset sõidukogemust pakkuva neljarattalisega, mis on häälestatud parimateks sportlikeks sooritusteks.

Jõuline ja innovaatiline

2.0-liitrine 310 hj mootor, 4Drive-tehnoloogia ja 7-käiguline otselülitusega käigukast on pakett, mis ületab ka kogenud autojuhi ootusi. Mistahes kiirustelt toovad Sind sujuvalt reaalsusesse tagasi ja toetavad korraliku pidurdusjõuga auhinnatud Brembo ketaspidurid.

Üliterava pildiga puutetundlik ekraan pakub nutisõbrale avastamisrõõmu sõiduprofiili kujundamisel. 10,2” digitaalne näidikuplokk näitab Sulle kõike, mida vajad, koos autonoomsete süsteemidega, mis manööverdavad sinu eest.

Elegantne ja väljendusrikas

Nime “Formentor” päritolu viitab Cupra omadustele – jõuline, kuid samas elegantne nagu mägine maastik Mallorca poolsaarel. Täpselt nagu kaunis mägine Hispaania, on pilgupüüdja ka Cupra, mis paneb kadestama tema kordumatut veetlust ning unikaalsust.

Sportlikku aktsenti lisab dünaamiline tagaspoiler ning kurvikas autonina. Interjöör on läbimõeldud ja atraktiivne, pole kahtlust, et tugitoolisportlase karjäär asendub autojuhi omaga. Haara kontroll möirgava Cupra üle ja seikle ohutult kirevatel linnatänavatel või mudastes kurvides.

Keera rool võidu suunas!

Ulmeline peaauhind Cupra Formentor VZ võib saada päriselt sinu omaks, kui võtad suuna lähimasse Terminali teenindus- või automaatjaama ja ostad vähemalt 50 euro eest ükskõik mida.

Enne ostu veendu, et oled Terminali püsiklient ja rega ostu hetkel ID-kaart. Registreeri ostutšekk kindlasti kampaanialehel suveralli.terminaloil.ee ning osaledki loosis.

Pea meeles, et iga registreeritud tšekk suurendab võiduvõimalust, sest üks tšekk = üks loosipilet.

Iga tingimustele vastav tehing annab kampaaniasse registreerimiseks uue võimaluse, seega ära jää ootama, et keegi peadpööritava auhinna sinu eest ära võidab! Kampaaniasse registreerimine kestab kuni 31.08.2023.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.