Tipptasemel tsiklid Eestis: Royal Enfield ja MV Agusta

Royal Enfield tutvustab uhkusega parimat jõudlust, stiili ja seiklusi ihkavatele sõitjatele mõeldud mootorrattasarja, mis on nüüd saadaval ka Eestis.

Klassikalised Meteor 350 ja Classic 350 mootorrattad sobivad oma 349 cm3 mootori ja 5-käigulise käigukastiga suurepäraselt nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pikkadeks väljasõitudeks. Mudeli pisarakujuline kütusepaak, mugav sadul ja retrohõnguline stiil teevad kummarduse mootorrattasõidu kuldajastule.

Kui armastad väljakutseid

Himalayani mootorratas on kõigile, kes naudivad väljakutseid. Vastupidava raami, pika vedrustuse ja maastikurehvidega Himalayan saab hakkama ka Männiku liivakarjäärides. 411 cm3 mootor pakub maastikuseiklusteks piisavalt jõudu, aga mugav isteasend ja tuuleklaas lasevad nautida ka pikemaid teekondi.

Kaasaegne klassika

Interceptor 650 ja GT Continental ühendavad ajatu stiili tipptehnoloogiaga. Nende 648 cm3 twin-mootor tagab sujuva võimsuse ja suure pöördemomendi, samas kui täiustatud šassii ning vedrustus pakuvad ülihead juhitavust. Selle mudeliklassi kütusepaak, kodarrattad ja näidikuplokk on vaimult väga britilikud.

Midagi kõigile

Royal Enfieldi uusimas valikus on mudeleid nii kogenud sõitjale kui ka alles alustajale, alates klassikalistest Classic 350 ja Meteor 350-st kuni Himalayani ja Scrami maastikuvõime ning Interceptor 650 ja Continental GT moodsa jõudluseni. Neile lisanduvad kaasaegsed HNTR 350 ja Super Meteor 650.

MV Agusta

MV Agusta on 1945. aastal loodud ainulaadne Itaalia mootorrattamark, mis on tuntud kirglikkuse ja tipptasemel disaini poolest.

Võidusõidutaustaga MV Agusta mootorrattad on võitnud arvukalt maailmameistrivõistlusi ning võidusõidupärand on siiani tähtis osa MV Agusta identiteedist, kajastudes nende mootorrattatehnoloogias.

MV Agusta mootorrattad on tuntud luksusliku disaini, kvaliteetsete materjalide ja detailide poolest. Käsitööna sündinud mootorrataste välimus on ühtaegu elegantne ja agressiivne, luues muljet avaldava visuaali.

Mudelivalik on mitmekesine ja hõlmab erinevaid kategooriaid. 

  • Sportmudelid F3, Superveloce, Brutale, Dragster on tuntud suure jõudluse ja dünaamilise sõiduelamuse poolest ning varustatud võimsate mootorite, kvaliteetsete pidurite ja vedrustusega, mis tagavad suurepärase juhitavuse ja kiirenduse. 
  • Touring-mootorrattad nagu Turismo Veloce sobivad pikamaasõitudeks. Kõrgtehnoloogilised omadused (nt vedrustuse elektrooniline reguleerimine ja erinevad sõidurežiimid) pakuvad erinevates tingimustes parimat sõiduelamust.

Külasta Royal Enfieldi ja Agusta MV esindust Tallinnas, Peterburi tee 81, kus aidatakse leida just sulle sobiv mudel. Lisainfot toodete kohta leiad veebilehelt www.royal-enfield.ee ja Facebookist MV Agusta Balticsi lehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.