Üha rohkem eelistatakse kodupangale AutoPay autolaenu

Üha rohkem võetakse kodupanga asemel sõiduki jaoks laen just AutoPay.ee platvormilt. Miks nii tehakse, selgitab AutoPay tegevjuht Kaur Mets.

Miks teie mahud on kasvanud?

Eeldan, et põhjuseks on soodne intress ja kiire, ning mugav taotlemine. Hetkel on intress fikseeritud 6,9% aastas. See aasta saime kolmandat korda Äripäeva Gaselli tiitli, mis just mahupõhist kasvu näitab.

Mis muudab AutoPay mugavaks?

Taotlusele saab vastuse vaid 1-2 minutiga, ning tihti ei ole ka pangakonto väljavõte nõutav. Seega on see kiire ja mugav.

Kas raha saab varem tagastada ja missugused on muud tingimused?

Raha saab varem tagasi maksta vaid päeva-kahega ja lepingu muutmise tasu on 1% jäägist. Samuti on sõiduk kliendi nimel ning kaskokindlustus pole nõutud.

Kellele kantakse raha?

AutoPay kannab raha kliendi arvele maksimaalselt kahe tunniga lepingu sõlmimisest, kuid kui on kiire, võib meile helistada. Sisuliselt saab teisest Eesti otsast auto ära tuua samal päeval ja kohe ostu sooritada.

Peamised tingimused

  • Garanteeritud aastane intress 6,9% aastas
  • 0% sissemakse kohustus
  • Kuni 30 000 eurot
  • Auto kliendi nimele
  • Kaskokindlustus on vabatahtlik
  • Laenu saab ennetähtaegselt tagastada (tasu 1% jäägist)

Täpsed tintimused leiad www.autopay.ee.

AutoPayments OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille põhitegevuseks on sõidukite finantseerimine läbi veebiplatvormi AutoPay.ee, kus tihtipeale ei ole vaja esitada panagakonto väljavõtet ning ka väljavõtete analüüs on arvutipõhine. Kogu lepingu sõlmimise protsess käib veebis, ning väljamakse tehakse tööaegadel loetud minutitega.

AutoPayments OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega. Tutvuge tintimustega ja vajadusel pidage nõu spetsialistiga.

Tegemist on FIE-le suunatud reklaamtekstiga.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.