Sisuturundus

Uudsed lahendused automüügis: Info Auto avas autode e-poed ning pakub tagasiostugarantiid

Foto: Info Auto.

Kriisiaeg on andnud automüüjatele hea võimaluse end innovaatilisemaks muuta ning pakkuda kliendisuhtluseks ajaga kaasas käivaid lahendusi.

Info-Auto teenuste hulgas on nüüdsest e-poed, kust saab soetada nii uusi Volvo ja Fordi sõiduautosid kui ka Fordi tarbesõidukeid, samuti Volvo Selekt hoolikalt kontrollitud vähekasutatud sõiduautosid ning muid kasutatud sõidukeid. 

“Avasime oma laoautode e-poed, et pakkuda kiiret ja kaasaegset lahendust kliendisuhtluseks – soovi korral saab kogu ostuprotsessi läbida kontaktivabalt,” selgitas Info-Auto turundusdirektor Tiit Lillipuu.

“Loomulikult jääb võimalus turvaliselt proovisõitu teha autodes, kus kõik olulisemad kontaktpinnad on eelnevalt desinfitseeritud,” lisas ta.

Info-Auto e-poe kaudu võib sõiduki kohe ära osta või küsida selle kohta pakkumist. Ligikaudse liisingumakse saab kiirelt välja arvutada iga kuulutuse juures oleva liisingukalkulaatori abil. Otsingumenüü lubab soovitud sõiduki leida keretüübi, veoskeemi, võimsuse või muude näitajate alusel. 

E-poe müügis olevad sõidukid asuvad Eestis ning paljud uued Volvod ja Fordid on praegu pakkumisel soodushindadega. Volvo Selekt sõidukite pakkumistega saab tutvuda sellel lingil ning teiste kasutatud autodega siin.

E-poest saab mugava ülevaate müügis olevatest sõidukitest ning kehtivatest sooduspakkumitest.

Turvalisus tagasiostugarantiist

Volvo autod on laialt tuntud oma turvalisuse poolest, Info-Autos otsustati turvalisuse mõistet ka auto omandamisele laiendada.

Juhuks, kui kriisiaeg ähvardab kaasa tuua sissetuleku vähenemise või hoopistükkis kaotuse, pakub Info-Auto mais ja juunis Volvo Selekt autodele turvalist tagasiostu tehingut garantii näol.

“Mai- ja juunikuus liisitud Volvo Selekti uuskasutus-Volvo võib klient meile tagasi müüa, kui ostust möödunud kuue kuu jooksul leiab, et pole võimalik liisingumaksetega jätkata,” täpsustab Tiit Lillipuu.

Tagasiostu garantii rakendamiseks peab sõiduki esmane sissemakse olema vähemalt 10% sõiduki maksumusest ning liisinguperioodi pikkus maksimaalselt 5 aastat. Kuupõhine läbisõit ei tohi ületada 2500 kilomeetrit ning tagasiost viiakse läbi maksegraafikujärgse liisingu jääkväärtusega.

Info-Auto turundusdirektori Tiit Lillipuu sõnul on Volvo Selekt turvalise tehingu tagasiostu garantii pakkumine ettevõtte poolt ellu kutsutud eelkõige sooviga kaasa mõelda klientide vajadustele ning pakkuda autoostjale meelerahu ka muutunud finantsolukorras.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil Autotundi teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan saadet Kuulan Autotundi

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.