Sisuturundus

Uue Peugeot Experdi ostjat ootab soliidne üllatus

Peugeot’ kaubikud on ühed populaarseimad tarbesõidukid nii Eestis kui ka kogu Baltikumis.Foto: Auto Forte

Ostes nüüd uue Peugeot Experdi on muret vähem kui kunagi varem, sest kolme aasta jooksul on auto korralised hooldused tasuta. Või kui veedad autoroolis eriti pikki päevi, siis kuni 90 000 kilomeetri läbimiseni.

Peugeot’ tarbesõidukid on olnud eestlaste hulgas väga hinnatud.  Prantslastele omaselt on pööratud tähelepanu ka kaubikute disainile ja mugavusele, kuid ära ei ole unustatud ka  mahutavust ja töövõimet, mis on kaubikute juures ehk kõige olulisem.

Auto Forte Tallinna esinduse juhi Mati Kaljundi sõnul on Peugeot’ kaubikud ühed populaarseimad tarbesõidukid nii Eestis kui ka kogu Baltikumis.

“2021 aasta algusest oleme usaldusväärsuses veel ühe sammu edasi astunud ning pakume kõikidele kaubikutele kaasa viieaastase läbisõidupiiranguta garantii,” räägib ta.

Peugeot’ kaubikud on ühed populaarseimad tarbesõidukid nii Eestis kui ka kogu Baltikumis.Foto: Auto Forte

Täpne hooldustööde arv sõltub autost ja selle kasutusest

Lisaks pikale garantiile pakub Auto Forte uutele Experdi mudelitele kaasa tasuta hooldused.

“Korraliste hooldustööde arv sõltub täpsemalt kliendi soetatud kaubiku versioonist ja selle kasutamise eripäradest,” selgitab Kaljund.

Mingit erinevust sõiduautode ja tarbesõidukite hooldusel tegelikult ei ole. Oma rolli mängivad kõigi autode juures läbisõit ning see, kuidas ja kui kaua on autot kasutatud. “Kõiki autosid tuleb võrdselt ja õigel ajal hooldada,” toonitab esinduse juht.

Iga uue Peugeot’ sõiduki korraliste hoolduste kava antakse kasutajale kaasa sõiduki üleandmisel. “Tasuta paketi hulka kuuluvad kõik korralised hooldused kolme aasta jooksul või kuni 90 000 kilomeetri täitumiseni,” toonitab Kaljund.

Pärast seda tasuta hooldused lõpevad. Ei tasu loota tasuta teenindusele, kui oled sõitnud üle kolme aasta, kuid kilometraaž on veel 70 000. Sama on ka vastupidi: kui sõidad kahe aastaga 95 000 kilomeetrit maha, siis enam tasuta hooldust ei saa. 

Uue Peugeot Experdiga saab tasuta hooldused kolmeks aastaks või kuni 90 000 km läbimiseniFoto: Auto Forte

Õigeaegne hooldus tagab töökindluse

Ükskõik millise auto regulaarne ja õigeaegne hooldamine on oluline eelkõige sellepärast, et see hoiab auto sõidukorras ning vähendab ootamatute rikete ohtu. Kas hooldusintervallist peab piinliku täpsusega kinni pidama?

Päris kilomeetri täpsusega ei pea esinduse uksest sisse sõitma. “Autoga tuleks hooldusesse sõita 1000 kilomeetri täpsusega enne või pärast määratud hooldusintervalli. Või umbes üks kuu varem või hiljem,” soovitab Kaljund.

Kaljund ei väsi rõhutamast, et ükskõik millisest autost on juttu, kõige aluseks on õigeaegne ja korrektne hooldamine vastavalt ettenähtud hoolduskavale. “Selle tõestuseks ja meelekindluse tõstmiseks anname kõigile Peugeot’ kaubikutele kaasa viieaastase ja läbisõidupiiranguta garantii.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.