Vajad ruume seminariks või kontserdiks? Wasa Resorti Kuurordi Seminarikeskus on kõigeks valmis! 

Pärnu maagilisel rannapromenaadil asuval Wasa Resortil on ettevõtetele ja ürituste korraldajatele rõõmusõnumeid! Lisaks 150 külalist majutavale neljatärnispaahotellile pakub Wasa Resort võimalust korraldada ka suuremaid üritusi ja kokkusaamisi, sest ajaloolise Wasa pansionaadi ruumides asub uhiuus Kuurordi Seminarikeskus. 

Ruume jagub igale soovile ja stiilile

Kui varem oli võimalik korraldada Wasa Resorti hotellis vaid väiksemaid seminare, siis nüüd saab üritustele ja sündmustele kohale kutsuda korraga üle 100 inimese. Uute multifunktsionaalsete ning erineva suurusega seminariruumide hulgast leiab iga korraldaja oma soovidele vastava lemmiku.

Vastavalt aastaajale saab kaunil ning rahulikul rohealal korraldada ka sumedaid aiapidusid, tähistada pulmi või korraldada isegi muruniidukite näitust. Nüüdsest on töine konverentsiõhkkond tihedalt seotud ka hariva ja meelelahutusliku poolega ning külalised saavad sündmuse iseloomust olenevalt säilitada kas diplomaatilisema õhustiku või hoopiski anda ruumidele vabamas stiilis ilme ning sära.

Kui sul on ürituse idee, saad selle koostöös Wasa Resortiga ellu viia. Seminarid, pulmad, minietendused, töötoad, esitlused, kontserdid, suvepäevad, koolitused, sünnipäevad – kõik tähistamised ning olulised sündmused ühes kohas. Kuurordi Seminarikeskus sisaldab kõike kaasaegset, mida edukaks koosviibimiseks vajad. 

Uuest seminarikeskusest leiad kolm uut ruumi:

  • konverentsisaal suurusega 108 m² mahutab teatristiilis kuni 100 külalist,
  • ovaalsaal suurusega 28 m² mahutab ümarlauastiilis 16 külalist,
  • koosolekuruumi suurusega 35 m² ruumipaigutust saab vastavalt kokkuleppele muuta.

Lisaks uutele ruumidele on endiselt olemas võimalus kasutada ka Wasa Resorti hotelli hubast seminariruumi (38 m²), koosolekuapartementi (32 m²) ning restorani ajurünnakute ja meeleolukate sündmuste korraldamiseks. 

Wasas kohtuvad ajalugu ja tänapäev 

Uudne keskus tutvustab oma ekspositsioonides ja stiliseeritud interjööris Pärnu kui kuurortlinna minevikku ning pakub silmailu igale külalisele. 

Teekonda läbi mitme ajastu aitab luua Pärnu Muuseum, kellega koostöös pannakse kogu Wasa Resorti majutustoad ja Kuurordi Seminarikeskus piltide ning disaini abil rääkima Wasa kompleksi ligi 100-aastast ajalugu. 

Kõik mugavused on kiviviske kaugusel

Kas soovite tegusa päeva järel puhkehetke ning lõõgastust? Uus seminarikeskus on ühest küljest ühendatud klaasgaleriiga spaahotelliga ning teiselt poolt avanevad uksed otse rannaparki. Jalutuskäik mererannal või kosutav sauna- ja basseinikülastus Wasa Resorti spaas teeb mõtte klaariks ning rahustab meeli. 

Mõttetöö vahele on loomulikult võimalik tellida Wasa Resorti restorani köögi parimaid lõunaid ja suupisteid igale maitsele, sest peale spaa ja hotelli on seminariruumid ühendatud ka restoraniga. Seega ei pea kartma külma ilma ega vihma, kuna Wasa Resorti ruumidest ja seminarikeskusest pole krõbeda pakase korral vaja kordagi lahkuda.

Uudista seminarikeskuse uusi ruume ning uuri hübriidseminari võimalusi juba täna, sest  broneerimine sügis- ja talvehooajaks on juba avatud – broneeri kas või terve maja! Saada oma kontaktid või päring e-postile sales@wasahotels.ee ning sinuga võetakse ühendust.

Lisainformatsioon: https://wasahotels.ee/resort/kuurordi_elamuskeskuse-seminar/  

Räägime lugu kuurordi ajaloost ja Wasa  ruumide taastamisest

Muinsuskaitsealune hooneosa (ovaalsaal) koos kaarja klaasgaleriiga on ennistatud pieteeditundega algsel kujul, pakkudes seeläbi ainulaadsest funktsionaalset keskkonda nii päevasteks seminarideks kui ka õhtuseks elamuslikuks meelelahutuseks.

Külalised saavad alustada seminaripäeva läbi veebi juhendatud virgutusvõimlemisega, ruumides kõlab ajastutruu muusika. Ovaalsaali suurel ekraanil enne esitluste tegemist jookseb videomontaaž Pärnu Kuurordi fotodest ja säilinud videotest.

Stiliseeritud interjöör on loodud kooskõlastades kõik detailid Muinsuskaitseameti spetsialistiga, interjööris on tähised juures detailidel, mis on säilitatud ja taastatud vastavalt Muinsuskaitse näpunäidetele. Kahte maja ühendava klaaskoridori põrandat katab eritellimusel koridorivaip, millel on kujutatud Pärnu rannajoont ja selles piirkonnas asuvaid miljööväärtuslikke paiku.

Ekspositsioon ovaalsaalis koosneb etüüdnäitusest, kus fotodel on näited selle ajastu puhkeviisidest nii Pärnus kui Wasas kohapeal.

Meeleolukas õhtu veetmine

Samuti pakub ajaloolises hoones loodud keskkond privaatset õhtu veetmise võimalust sõpruskondadele ajastukohases interjööris. Suvisel ajal saab tegevusi laiendada ustest avanevale pargialale, kus on kuurordile omane õhustik juba olemas, ja korraldada seal moerevüüd, kinoõhtuid või tantsumaratone koostöös erinevate meelelahutajatega.

Kohtume Wasa Resortis!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.