Sisuturundus

Vali Enefit Volti nutika laadija täisteenusrent ja teeni kuumakse tagasi!

Enefit Volti äriarendusjuht Kert Pääbo lubab, et juba 2023. aastal saab elektriauto laadimise eest tasuda kaardimaksega.Foto: Enefit Volt

Auto soetamine tähendab igal juhul väljaminekut. Esimest korda elektrisõidukit valides tekib küsimus, kuidas seda laadida ja kui palju laadija maksab. Lihtsamast lihtsamad vastused pakub
Enefit Volt, kelle nutika laadija täisteenusrent koondab ühte kuumaksesse kõik vajaliku.

Sobiva auto valik pole lihtne

Sobiva auto valimine kipub olema tihtipeale väljakutse, kus tuleb leida tasakaal sobiva välimuse, mugava varustuse ja hinna osas.

Sisepõlemismootoriga auto tankimine on tuttav kõigile autojuhtidele. Särtsusõidukit saab alati laadida avalikus laadimisvõrgus, kuid tõelise säästu ja mugavuse pakub koju rajatud laadimisvõimalus.

Tänu Enefit Voltile ei pea enam pead vaevama küsimustega nagu, millist laadijat valida, kuidas seda paigaldada, kas maja elektrisüsteem on laadimiseks piisavalt võimas või millal on kõige odavam laadida.

Enefit Volt pakub Eestis ainulaadset täisteenusrenti, kus kõik võimalikud küsimused on lahendatud ühe mõistliku kuumaksega 29,99 eurot. Lisainfot Enefit Volti täisteenusrendi kohta leiad meie kodulehelt www.enefitvolt.com.

Mida sisaldab Enefit Volti nutika laadija täisteenusrent?

Kõigile elektriautodele sobiv tark 22 kW elektriauto laadija

Enefit Volti nutikas, töökindel ja lihtne laadija võimaldab kuni 10 korda kiiremat laadimist kui nö tavalise kodulaadijaga. Laadijat on võimalik juhtida ka läbi mobiilirakenduse.

Standardpaigaldus tellimuse hinna sees

Täisteenusrent võimaldab kodust nutikat laadimist alustada ilma igasuguse alginvesteeringuta. Laadija paigaldavad Enefit Volti sertifitseeritud spetsialistid.

Nutikas koormuse juhtimise seade (DLM) koos paigaldusega

Dünaamilise koormuse juhtimise seade tagab maksimaalse laadimiskiiruse ilma kodu elektriliitumise võimsust tõstmata. Seade suunab laadimisse ainult hoone vaba võimsuse, tagades elektrisüsteemi ohutuse.

Juurdepääs nutika laadimise mobiilirakendusele

Nutika laadimisrakendusega saad ajastada laadimise tundidele, mil elekter on kõige odavam. Meie uuringute põhjal võib see tähendada igakuistelt laadimiskuludelt suisa 50-protsendilist kokkuhoidu ehk sõltuvalt laadimismahust võid säästa rendi kuumakse võrra. Fikseeritud elektrihinna puhul saab laadimise ajastamisega samuti raha kokku hoida ning nihutada laadimise ajale, mil võrgus on rohkem taastuvenergiat. Rakenduse seadistamine on lihtne ja sel on palju erinevaid funktsioone, sealhulgas saad jälgida laadimise ajalugu.

Tulevikukindlus ja uuendamisvõimalused

Enefit Volt täiustab laadijat ja seda juhtivat nutirakendust pidevalt uute funktsioonidega, mis lisanduvad automaatselt ja kliendi jaoks täiendavate toiminguteta.

Hoolduse ja remondi või asendamise garantii

Meie laadijad on loodud nii, et saad neile loota, kuid kui kunagi peaks tekkima probleeme, reageerime kiirelt. Lepime kokku sobiva aja, mil meie tehnik saab tulla kohapeale, et sinu elektriautolaadijat parandada või vahetada – mida iganes on tarvis, et kõik vajalik uuesti tööle saada.

Vaata Enefit Volti täisteenusrendi kohta täpsemalt www.enefitvolt.com.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.