Sisuturundus

Vanad said täiendust: IIZI pani kokku kaskopaketid, mis kindlustavad stressivaba autosõidu

IIZI uued kaskokindlustuse paketid on tehtud kliendile võimalikult selgeks ja lihtsasti arusaadavaks. Foto: Shutterstock.

Kaskokindlustus on kahtlemata hea abimees auto omanikule, aga igas olukorras ei pruugi see ideaalset lahendust pakkuda. Isegi tagasihoidlik parklas tehtud kõks võib su mitmeks päevaks jalameheks jätta ja argirutiini segi paisata. Kui sa pole just lisakaitseid juurde valinud. Aga nüüd saab kindlustunde ka lihtsamalt. 

Ebameeldiva närvikõdi vältimiseks tuli IIZI kuu enne jõule välja lahendusega, mis aitab autoomanikku ka nende kahjudega, mida nii-öelda tavapärane kaskokindlustus ei kata. 

IIZI sõidukikindlustuse tootearendusjuhi Kristiina Kivilaane sõnul oli nende peamine soov panna kokku kliendile võimalikult tõhus lahendus, mis pakuks abi kõige sagedamini esinevate kahjude korral. “Tuginedes oma kogemusele meie klientide kindlustusvajadustest, teame, et õnnetuse korral tuleb sageli ette olukordi, mille lahendamiseks tavapärastest kaskokindlustuse põhikaitsetest ei piisa,” selgitab ta.

Seepärast leiab nüüd IIZI kaskokindlustuse põhikaitsete hulgast veel mõned olulised lisad, mis kaitsevad autoomanikku kõige sagedasemate kahjude korral. 

IIZI kogemusel on üks võrdlemisi levinud murekoht see, kui õnnetuse korral võtab sõiduki taastamine aega paar päeva või koguni nädala, mis aga võib suurel määral autost sõltuva inimese elu muuta ootamatult väga ebamugavaks. “Alati pole sõbralt või tuttavalt võimalik sõiduvahendit nii kiire etteteatamisega laenata ning teadagi ei ole asendusauto rentimine ka kõige odavam lõbu,” selgitab Kivilaan. 

Kaskopaketist Tark leiab nüüd asendusauto kaitse, mis tagab auto remondi ajaks asendussõiduki ning kliendi tavapärane elurütm saab seetõttu minimaalselt häiritud. 

Kui kaskokindlustus keskendub ennekõike ikkagi sõiduki heaolule, siis näiteks paketis Tugev on lisaks kõige laiema kaitsega kaskokindlustusele olemas ka autoreisija tervisekahjude kaitse. “Paratamatult tuleb ette ka halvasti lõppevaid õnnetusi ja kuigi me juhtunut muuta ei saa, aitab kindlustus edasisega kergemini toime tulla,” märgib Kivilaan.

Juba kogub populaarsust

Kui tihti võib erinevate kaskopakketide seast “õige” valimine pakkuda üksjagu peavalu, siis IIZI uued kaskokindlustuse paketid on tehtud kliendile võimalikult selgeks ja lihtsasti arusaadavaks. 

Ka numbrid näitavad, et autoomanikud on lahendusega väga rahul ning huvi uute kaskopakettide vastu on suur. “Alates pakettide sünnist on Paketi Tugev ehk kõige laiema kindlustuskaitsega lahenduse kasuks otsustanud juba ligi 30 protsenti klientidest, kes on kaskokindlustuse soetanud IIZI veebist,” rõõmustab Kivilaan. 

Lisaks pakettidele Tark ja Tugev on valikus ka pakett Lihtne, kus on kaskokindlustus, kuid erinevad lisakatted puuduvad. See teeb ka paketi mõnevõrra soodsamaks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.