Sisuturundus

Volvo Personaalteenindusega saad Info-Autos enda käsutusse isikliku tehniku

Autohooldus ei ole asi, mida inimesed pikisilmi ootavad või mis neile tingimata rõõmu valmistab. Tihtipeale tähendab see oma graafikus eraldi aja leidmist, auto töökotta kohale viimist ja asendusauto või taksoga paari tunni jooksul töökotta edasi-tagasi sõitmist.

Alati on variant ka töökojas aega surnuks lüüa, kuid enamasti tähendab see pisikesel diivanil paari ajakirja lappamist ja mitmetunnist passimist, mistõttu paljud inimesed hooldustööde ajaks töökojast minema lähevadki.

Personaalsem ja inimlikum lähenemine

Kuid see ei pea nii olema. Esimese margina maailmas on Volvo võtnud hooldusele täiesti uue – personaalse – lähenemise. Enam ei pea iga kord hooldusesse tulles oma autost erinevatele inimestele rääkima: sulle määratakse isiklik personaaltehnik, kelle ülesandeks on kõige sinu autoga seonduva eest hoolitsemine, alates broneeringu aja määramisest kuni mistahes autoga seonduvatele küsimustele vastamiseni. Tegemist on justkui ihuarstiga, kes teab su auto kohta kõike. Hetkel pakutakse personaalteenindust Info-Auto Volvo Tallinna ja Pärnu esindustes, lähitulevikus laieneb personaalteeninduse kontseptsioon ka Tartu esindusse.

Üks oluline osa Personaalteeninduse juures on täiesti uus lähenemine hooldus- ja remonditööde tegemisele, mis seisneb paarides töötamises – täpselt nagu ralliautoboksides. Sedasi töötades teevad professionaalid enamiku töödest juba tunni jooksul valmis. Seega ei teki sul enamasti vajadust kuskile aega parajaks tegema minna.

Kuna ka tunniajane ootamine ei ole meie kellegi meelistegevus, on Volvo loonud esinduste ja töökodade juurde hubased elutoad. Ei mingeid musti ja kulunud nahkdiivaneid ja rehvilõhna. Selle asemel ootavad Volvo omanikke ees mugavad sohvad ja tugitoolid, värske kohv ja tasuta wifi, et saaksid ootamise ajal endale sobivalt aega parajaks teha, kasvõi tööd tehes.

Võibolla tahad aega sisustada hoopis mõne teise autoga proovisõitu tehes? Anna oma soovist personaaltehnikule teada ning saad hoolduse ajal aja veelgi põnevamalt sisustatud, ilma, et peaksid oma aega töökoja vahel edasi-tagasi sõitmisele kulutama.

Kõige mugavam viis auto omamiseks

Kiire töö ja mugav aja sisustamine on vaid mõned Info-Autos pakutavast Volvo Personaalteeninduse plussidest. Iga kord hooldusesse tulles pakutakse sulle täiesti tasuta sõiduki tarkvara uuendamist ning kui mingil põhjusel on vaja remonditööde ajal kuskil mujal olla, organiseeritakse sulle alati mõne alternatiivne transpordivõimalus.

Hoolduse käigus teostatakse Volvole põhjalik tehniline ülevaatus, mille käigus kontrollitakse näiteks turvaseadmete korrasolekut ja aku seisukorda. Iga hooldustöö juurde kuulub võimalus pikendada Volvo Assistance Autoabi (24/7) teenust aasta võrra ja autopesu.
Ära ei tasu unustada ka seda, et sinu Volvo originaalhooldust saab ainult volitatud töökojast, kus on olemas väljaõppinud tehnikud, spetsiaalsed Volvo töömeetodid ja originaalvaruosad, et tagada su autole võimalikult pikk eluiga ja sulle muretu sõidurõõm.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.