Sisuturundus

WiseDrive aitab toimetada autod kiiresti ja murevabalt töökotta

Autosid tehakse järjest targemaks. Aga ei ole nad veel nii targad, et valida endale ka parim koht hoolduseks või remondiks. Siinkohal tuleb autoomanikule appi WiseDrive, kes suunab ta mugavalt ja kiirelt töökotta ning annab ausa ja usaldusväärse autoteeninduse kogemuse.

WiseDrive on Eesti juurtega iduettevõte, mille asutajateks on Norman Kolk ja Kevin Kuusik. Mõlemad on oma hinged automaailmale müünud ja orienteeruvad seal nagu kalad vees. Seepärast näevad nad ka selgelt, kus miski lonkab.

Üheks selliseks kohaks on see, kuidas toimivad ja tegutsevad autotöökojad. Tavalisel autoomanikul on keeruline eristada nende seast läbipaistva hinnapoliitika, vastutustundliku töökeskkonnaga ja suurepärast kliendikogemust pakkuvaid töökodasid.

Suurem osa inimesi omab sõidukit mugavaks liiklemiseks, see ei ole nende hobi ega elukutse. Autokoolis saame kõik põhiteadmised auto ehitusest ja toimimisest, aga keeruka autotööstuse telgitagustesse ja masinate inseneeriasse süvenevad vähesed. Seega on tarvis, et sõidukid, mis meid punktist A punkti B viivad, leiaksid vajadusel ka kõige kiirema ja lihtsama tee hoolduse või remondini.

Autoomanikuna ei ole tarvis teha muud, kui:

Keerulisema autotöö korral esitad töökodadele päringu, ootad pakkumisi ja valid neist sobivaima välja.

Kontrollitud töökojad ja hinnapoliitika

WiseDrive on autoomanike eest suure töö ära teinud. Meie kaudu pakkumisi saades võid olla kindel, et tegu on usaldusväärse töökojaga. Iga WiseDrive’i platvormile liidetud töökoda on läbinud põhjaliku kontrolli.

Peale korraliku töö ja teenusepakkumise on hinnatud ka töökodade seisukordi, töövahendite ajakohasust, töötajate töökeskkonda ja töökoja käitumist tööandjana. Nii saab iga klient kindel olla, et tema sõidukit on hooldanud oma ala spetsialistid ja töökojast väljuv sõiduk on ka liikluses turvaline.

Teine oluline teema, mis autoomanikele peavalu ja küsimusi tekitab, on teenuste hinnastamine. Nii see, kui palju me hoolduse eest maksma peame, kui ka see, kas me üldse aru saame, mille eest me maksame. Kes meist poleks näinud nõutuks tegevaid arvesummasid või saanud oma lihtsa küsimuse vastuseks keerulise ja segase vastuse.

Ja kui paljud meist hakkavad vaidlema või lähevad teise töökoja arvamust küsima? Vaid mõned hasartsemad ja teadlikumad. Enamasti lööme käega ja väldime tulevikus sama töökoda. Aga kui palju neid peab niimoodi läbi käima? Muretum oleks otse usaldusväärsesse töökotta minna.

Nutikad otsused ostust hoolduseni

Osa WiseDrive’i missioonist on ka autoomanike harimine, nii-öelda autotarkuse levitamine. Ühelt poolt selleks, et teha arukamaid otsuseid töökodade valikul ning osata arvestada töö sisu ja selle hinna suhtega.

Lisaks annab WiseDrive tõuke julgemalt osta kasutatud autosid . Kasutatud autode turg on väga aktiivne ja uute autode müüginumbrid on viimasel ajal pisut langenud. Sellegipoolest toodetakse ja ostetakse massiliselt ka uusi autosid.

Siin on mõttekoht – miks me sorteerime agaralt prügi, installeerime kodudesse energiasäästlikke kütte- ja ventilatsiooniseadmeid, räägime igapäevasest ületarbimisest (toit, riided, mööbel jne), kuid selle kõige kõrval himustame ikkagi nii sageli uusi autosid?

Mõistagi vaatab ka autotööstus keskkonda säästvate lahenduste poole, aga autoostjana on vapper alternatiiv võtta ja kasutada väärikalt ka juba vanemaid autosid. Eriti siis, kui vajalikud hooldused saab mugavalt ühe koha kaudu – WiseDrive – kiirelt ja muretult tehtud.

Ükskõik, kas asi on uue ägeda tehnoloogia ihaluses või hirmus jupsiva sõiduki ees, WiseDrive’ile on oluline, et me mõtleksime oma tarbimisvalikuid tehes kindlasti ka keskkonna jätkusuutlikkusele.

Partner autotarkuses

Praegu on WiseDrive’i keskkonnas võimalik saada hooldust ja remonti ligi 100 töökojalt. Me kasvame jõudsalt ja õige pea on meiega liitunud juba veelgi rohkem autoteenuste pakkujaid.

“Meie eesmärk on muuta autoteenuste leidmine lihtsaks ja mugavaks igas Eesti piirkonnas,” räägib WiseDrive’i üks asutajatest Norman Kolk.

“Lisaks on võimalik meie jälgijatel sotsiaalmeedias saada ajakohast infot automüügi, autohoolduse ja liiklusohutuse teemadel. Mitmesugused autoteemad jõuavad arusaadaval kujul ja tasuta ka end autonduses võhikuna tundnud inimesteni,” lisab ta.

Kui tänapäevaste inimestena oleme osavad näiteks oma nutitelefonide hingeelu hindamisel, siis ebamäärase kolina või arusaamatu veateatega auto paneb enamikul meist pea murest ja ajakulust valutama. WiseDrive tuleb automanikule appi ja pakub kogu vajaliku info ühes kohas.

Seega, kes tahab, saab WiseDrive’i abil rohkem teada autodest ja nende hooldusest. Kes soovib aga nautida eelkõige muretuid sõite, leiab WiseDrive’i kaudu kõige lihtsamalt tee erinevate autoteenusteni.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.