Partisan One: Maailma kõige karmimal maasturil on 100-aastane garantii

Partisan Motors valmistab tõenäoliselt kõige kandilisemat maasturit ja sellel on 100-aastane garantii.

Mis on kõige karmim ja vastupidavam neljaveoline maastur – Hummer, Land Rover Defender, Mercedes-Benzi G-klass? Saksamaalt pärit Partisan Motors teab seda vastust, sest nad valmistavad seda maasturit ise. Partison One nimelise sõiduki välimus viib kandilise ja lihtsa disaini järgmisele tasemele ning kui välja arvata veljed ja rehvid võiks arvata, et masin on disainitud puhtalt joonlaua ja malli abil. Partisan One on ennekõike mõeldud kasutuseks sõjaväes ning masina müügipunkt on hämmastav garantii, mis kestab kuni 100 aastat.

Hetkel pakutakse sõidukit 2,8-liitrise, 150-hobujõulise (110kW) Fiati diiselmootoriga, kuid maasturi kere ja platvorm on ehitatud nii, et vajadusel saab asendada jõuallika elektrimootori või hübriidajamiga. Saadaval on ka erinevad kere konfiguratsioonid 3-ukselise, 5-ukselise ja pikapi variantidena. Lõpetuseks tasub mainimist ka fakt, et Partisan Motors plaanib samast mudelist tulevikus pakkuda ka 6-rattalist ja 8-rattalist mudelit.

Arvestades, et ka Hummer alustas puhtalt sõjaväele mõeldud sõidukina, ei tasu meelt heita. Loodetavasti teeb turumajandus oma töö ja peagi saab ka tsiviilversioone osta. Kui keegi peaks tahtma.