Kevad on saabunud: teatud tüüpi kindlustusjuhtumeid esineb rohkem

Kevadsuvisel perioodil on kaskojuhtumeid rohkem.Foto: Shutterstock

Kevad on lõpuks käes ning lumi peaaegu sulanud. Kui talvisel ajal on õnnetuste põhjuseks peamiselt rasked, libedad liiklusolud, siis kevadsuvisel ajal pöördutakse kindlustusse tavalisest rohkem klaasikahjustustega.

Rohkem kaskojuhtumeid on enamasti aprillist juunini, sest lumi sulab ja autodega hakatakse aktiivsemalt ringi sõitma. Kindlustuse poole pöördutakse rohkem klaasikahjustustega, mille on tekitanud klaasi pihta lennanud kivid.

Autoomanik ei pea muretsema kulude pärast, kui tal on olemas If Kindlustuse kaskokindlustuse pakett. Sel juhul hüvitatakse talle klaasikahjud omavastutuseta. Klaas parandatakse juhul kui kahjustuse läbimõõt on väiksem kui kaks sentimeetrit, see ei asu juhi poolel ja parandamisel klaasi soojendust ei rikuta. Teistel juhtudel vahetatakse klaas välja.

Kui sinu sõidu- või pakiautoga midagi juhtub, saad Euroopa Liidu riikides kasutada Ifi Kaskokindlustuse korral 24/7 Ifi tasuta autoabi. Selleks tuleb helistada numbrile 777 1211.

Ifis on sul võimalik valida kaskopakett selle järgi, kui laia kaitset sa autole vajad. Kasko kalkulaatoris saad arvutada oma sõiduki kaskokindlustuse hinna ja vaadata erinevaid kasko pakette ning omavastutuse suurust, et leida endale kõige sobivam lahendus.

If Kindlustuse kaskokindlustuse pakettidega saad tutvuda siin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.