Milliseid kaskopakette valivad inimesed meelsasti?

Kaskokindlustus tuleb sulle appi siis, kui põhjustad ise avarii või juhtub autoga mõni muu õnnetus.Foto: Shutterstock

Kaskokindlustus tuleb sulle appi siis, kui põhjustad ise avarii või juhtub autoga mõni muu õnnetus, näiteks kaotad lihtsalt võtmed ära. Räägime, milliseid kaskopakette inimesed viimasel ajal meelsasti valivad ja kas see on muutunud?

“Kuigi võiks tuletada, et olukorras, kus inimestel on käes vähem raha, valitakse ka soodsamad ja väiksema kaitsega kaskokindlustuse paketid, on tegelikkuses näha, et pigem on inimesed hakanud rohkem valima laiema kaitsega kallimat kaskopaketti,” sõnab If Kindlustuse riskijuht Kristo Piiroja.

Põhjus seisneb nimelt selles, et inimesed tahavad kaskokindlustusega maandada nii palju riske kui võimalik ja arvutatakse välja, et vaid veidi kõrgem kindlusmakse pakub suuremat kaitset.  

Ifis saad valida kaskokindlustuse nelja paketi seast, pidades silmas enda vajadusi ja võimalusi. Enda valiku järgi kujuneb ka omavastutuse suurus ning mitme kindlustuskaitse puhul ei peagi omavastutust tasuma. Kaskokindlustuse korral saad 24/7 kasutada tasuta autoabi, mis aitab sind õnnetuse korral hädast välja. 

Kui sa ei ole päris kindel, milline pakett oma auto kaitsmiseks valida, siis saad kaskopakettidega tutvuda If Kindlustuse kodulehel või otse siit oma sõidukile hinda arvutada

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.