Kindlustusjuhtumi tagajärjel tehtud remont ei vasta ootustele. Mida teha?

If Kindlustuse sõidukikahjude grupijuhi Taavi Kruusi sõnul esineb remonditöödega rahulolematust väga harva.Foto: Shutterstock

Satud autoga õnnetusse, mille tagajärjel vajab auto remonti. Kindlustuse olemasolul teostatakse autole remonditöid, kuid tulemus ei paku rahuldust. Mida teha?

If Kindlustuse sõidukikahjude grupijuhi Taavi Kruusi sõnul tuleb sellist asja ette väga harva. “Enamik meie kliente on tööde kvaliteediga väga rahul,” toonitab Kruus. If Kindlustus valib remonditöökodasid väga hoolikalt, sest kindlustusseltsi jaoks on oluline, et töö oleks tehtud kvaliteetselt ja vastavalt nõutele. “Kui tõesti juhtub nii, et kvaliteet ei ole piisav, siis tehakse kindlasti see asi korda,” rõhutab Kruus.

If Kindlustusel on pikaajaline koostöö erinevate töökodadega üle Eesti. Üheskoos on tegeletud nii kogu protsessi kui ka pakutava teenuse kvaliteediga, mis vastaks kliendi ootustele. 

Ja kui keegi peaks soovima oma autot parandada ainult margiesinduses, siis tuleb selleks juba eelnevalt valida selleks sobiv pakett, mis võimaldab autoremonte sooritada ainult margiesinduses. Seda võimalik teha, kui valitakse Ifi Superkasko Lux+ pakett. 

Küll aga ei pea Kruusi sõnul ka teisi remonditöökodasid pelgama. “Kõiki remonditöökodasid hinnatakse korduvalt, mistõttu võivad kliendid olla veendunud, et tegemist on igati korraliku tööga ja seda näitab ka meie klientide kõrge rahulolu,” lisab ta.

Enne liiklusesse asumist tasub kindlasti veenduda, et autol oleks olemas kehtiv liikluskindlustus. Oma sõiduki liikluskindlustuse hinna saad arvutada siin! Mõistlik on oma autot kaitsta ka kaskokindlustusega, selle hinda saad arvutada siin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.