Puhkuse ajal sõidad autoga palju ringi? Maksa tankimise eest äpiga ja sind ootab korralik allahindlus

Juunikuus Neste tanklates kütuse eest äpiga tasudes on kütus 10 senti soodsam.Foto: Shutterstock

Suvekuudel on kindlasti sõitmist palju ning jaanipäeva eel kihutavad kõik linnadest minema. Tasudes juunikuus Neste tanklates kütuse eest äpiga, on erakliendile kütus 10 senti soodsam. 

Allahindlust on eraklientidel võimalik kasutada kuni 30. juunini kõigis Neste Eesti tanklates. Teha pole vaja muud, kui veenduda, et sinu telefoni on alla laaditud viimane mobiilirakenduse versioon ning soodustus ongi sinu. Kindlasti alusta makset enne, kui võtad tankurist püstoli.

Suurim võit tuleb Neste maksekaardiga

Suurima soodustuse saamiseks on kõige kasulikum määrata maksevahendiks Neste maksekaart. Sellisel juhul rakendub tasumisel nii kampaaniaga kaasnev 10-sendine soodustus kui ka maksekaardi püsisoodustus, viimast näed hiljem kuu koondarvel, mitte e-kviitungil.

Teine võimalus on määrata maksevahendiks oma igapäevane panga krediit- või deebetkaart ning 10-sendine soodustus rakendub automaatselt, mida näed ka kviitungil. Küll aga tasub meeles pidada, et soodustus ei kehti Citadele pangakaartidega.

Äpp arvutab tangitud liitrid kokku

Rakendusest on hea vaadata ka oma igakuiseid tankimisi, sest rakendus liidab kõik kuu lõikes tangitud liitrid automaatselt kokku. Lisaks kogunevad äppi kõik sinu kviitungid, kust need igal hetkel kätte saad. 

Neste äpi saad alla laadida nii Apple Store’ist kui Google Play poest. Neste rakendus on mugav ja kiire viis tankimise eest tasumiseks ning seda saad kasutada nii Eestis, Lätis, Leedus kui ka Soomes. Lisaks leiad äpist mitmeid häid pakkumisi veel!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.