5 põhjust, miks tankida mobiilirakenduse kaudu

Kasuta sõiduki tankimiseks või laadimiseks Neste äppi.Foto: Neste

Tankimine peab olema lihtne ja kiire protsess. Neste on oma klientidele välja töötanud mobiilirakenduse, mis muudab tankimise palju sujuvamaks ja mugavamaks. Siin on viis põhjust, miks Neste äppi kasutada.

1. Maksa tankimise eest autost väljumata

Mobiilirakenduse kaudu saad kõik vajalikud toimingud enne püstoli autosse asetamist ära teha ja seda sõidukist väljumata. Jaamas tuleb vaid valida sobiva tankuri number ning vajutada “Tangi” nuppu. Nii on võimalik tankimisega seotud tegevusi teha mõnusalt autos, kaitstuna külma ja näkku lendavate sademete eest. Soovi korral on võimalik alustada tankimist ka eemalt ehk saad enda asemel tankima saata ka mõne pereliikme, käivitades tankimise ikkagi eemalt ise.

Neste äpis saab maksta enamiku krediit- ja deebetkaartidega, rääkimata Neste maksekaardist. Lisaks on võimalik kasutada Apple Pay võimalusi. Enne esimest makset tuleks uuendada või alla laadida Neste äpi kõige uuem versioon App Store’ist.

2. Leia lähimad teenindusjaamad

Võõras linnas olles ei pruugi sa teada, kus on lähim tankla. Rakendus annab sulle infot, kus asuvad lähimad Neste tanklad ja mitte ainult Eestis, vaid ka Soomes, Lätis ja Leedus reisides. Sealtsamast äpist saad teada, milliseid teenuseid teenindujaamas pakutakse, näiteks kas leidub seal ka klaasipesuvedeliku tankur või on jaamas R-Kiosk.

3. Kviitungid salvestatakse äppi

Neste rakendusega makstes ei pea muretsema, kas ja kuhu tšekid satuvad. Tankimist tõestavad kviitungid kuvatakse pärast tankimist otse rakenduses ning jäävad sinna hoiule. Vajadusel saad tšekid sealt alla laadida ja edasi saata. See muudab asjaajamise lihtsamaks ja vähendab paberikasutust.

4. Ka elektriauto laadimise eest saad tasuda rakenduse kaudu

Neste elektriautode laadimisvõrk täieneb pidevalt. Ka elektriauto laadimise eest on võimalik tasuda Neste äpi abil. Lae oma auto taastuvelektrit täis Neste laadimispunktis Tallinnas Kadaka teenindusjaamas.

5. Äpis näed kõiki kehtivad sooduskampaaniaid ja pakkumisi

Äpist näed kõiki äpiga kehtivaid sooduskampaaniaid ja pakkumisi. Lisaks saad äppi lisada ka Neste sooduskaardi või Rimi kaardi. Rimi kaardiga teenid igalt tangitud liitrilt ühe sendi Rimi raha. Veendu, et märgid valiku “Kliendikaart” all soovitud lojaalsuskaardi peamiseks sooduskaardiks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.