Tankimise eest äpi kaudu makstes ootab ees korralik allahindlus

Tankimine äpi kaudu on veebruarikuus eriti soodne.Foto: Shutterstock

Tasudes veebruarikuus Neste tanklates kütuse eest äpi kaudu, on erakliendile kütus 10 senti soodsam. 

Allahindlust on eraklientidel võimalik kasutada kuni 29. veebruarini kõigis Neste Eesti tanklates. Teha pole vaja muud, kui veenduda, et sinu telefoni on alla laaditud viimane mobiilirakenduse versioon ja maksevahendiks määratud Neste maksekaart või pangakaart ning soodustus ongi sinu. Kindlasti alusta makset enne, kui võtad tankurist püstoli.

Suurim võit tuleb Neste maksekaardiga

Suurima soodustuse saamiseks on kõige kasulikum määrata maksevahendiks Neste maksekaart. Sellisel juhul rakendub tasumisel nii kampaaniaga kaasnev 10-sendine soodustus kui ka maksekaardi püsisoodustus, mida näed hiljem kuu koondarvel, mitte e-kviitungil.

Teine võimalus on määrata maksevahendiks oma igapäevane panga krediit- või deebetkaart ning 10-sendine soodustus rakendub automaatselt, mida näed ka kviitungil. Küll aga tasub meeles pidada, et soodustus ei kehti Citadele pangakaartidega.

Äpp arvutab tangitud liitrid kokku

Rakendusest on hea vaadata ka oma igakuiseid tankimisi, sest rakendus liidab kõik kuu lõikes tangitud liitrid automaatselt kokku. Lisaks kogunevad äppi kõik sinu kviitungid, kust need igal hetkel kätte saad. 

Neste äpi saad alla laadida nii AppleStore’ist kui GooglePlay poest. Neste rakendus on mugav ja kiire viis tankimise eest tasumiseks ning seda saad kasutada nii Eestis, Lätis, Leedus kui ka Soomes. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.