Vaevad pead, mida sõbrale kinkida? Autoomanikule sobib suurepäraselt tankla kinkekaart 

Ka tankla kinkekaart võib kingituseks väga hästi sobida.Foto: Shutterstock

Vahel on sünnipäevakingituse tegemine paras peavalu. Ei taha ju kinkida midagi, millest sünnipäevalaps rõõmu ei tunne või kasu ei saa. Kui tead, et päeva peategelasele meeldib autoga sõita, siis on Neste kinkekaart suurepärane praktiline kingitus, mis talle kindlasti ära kulub.

Kinkekaarte on mitmes eri väärtuses: 20, 30, 50 ja 100 eurot. Sisuliselt toimib see nagu tavaline Neste maksekaart. Kaardile on lisatud PIN-kood, mis tähendab, et automaattanklasse minnes pead sisestama kaardi ja PIN-koodi ning võidki oma autot tankima asuda.

Kinkekaarte saab tellida Neste kodulehelt. Posti teel jõuab kinkekaart kohale umbes nädala jooksul. Kui on vaja kingitus kiiremini kätte saada, siis peab sellele ise Neste kontorisse järele minema.

Kaardi tellimine on lihtne, tuleb vaid täita kodulehel vastav tellimuse vorm. Muidugi võiks enne tellimist tutvuda ka kasutustingimustega, et vältida hilisemaid arusaamatusi.

Hoia saldol silm peal

Kaardi kasutajal tasub jälgida, et kaardile ei jääks lõpuks alla 3 euro – nii väikest summat tankla automaat kasutada ei võimalda. Kui tekib kahtlusi, kui suur on kaardi saldo, siis seda on vaadata pärast tankimist kviitungilt. 

Kui peaks juhtuma, et PIN-kood ununeb või on kadunud, siis tuleb võtta ühendust Neste klienditeenindusega. Kui aga kinkekaardi ära kaotad, siis pole midagi teha. Kaotatud kinkekaarti ei asendata.

Kinkekaarti ei ole võimalik vahetada rahaks ega sellele hiljem uuesti raha peale laadida ehk ära kasutatud kaardi võib hävitada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.