Iveco avas sünnipäeva puhul Tartus uue esinduse

Iveco avas Tartu lähistel Kambja vallas Soinaste külas uue avara esinduse, millest märkimisväärse osa moodustab müügisalong. Esinduse avamisega tähistatakse väärikalt ettevõtte 30. sünnipäeva Eestis.

Mahtude kasv tõi sünnipäevaks uue hoone

Uue Tartu esinduse üldpind on 1900 ruutmeetrit, millest salongi osa on 400 ruutmeetrit. Vastvalminud Iveco keskuses mahub teenindusse korraga kaheksa veokit või bussi.

„Uue Tartu esinduse loomiseni viis mahtude kasv Lõuna-Eestis. Vanad ruumid jäid lihtsalt väikeseks. Uus maja on projekteeritud spetsiaalselt Iveco tarbesõidukite, matkaautode ja busside remondiks ning teenindamiseks. Lisaks on ka salong, kus saame oma uusi sõidukeid välialal demonstreerida,” ütleb Bruno Kubja, IV Pluss AS tegevjuht ja juhatuse liige.

Esmaklassilise teeninduse olulisus

Iveco on olnud maanteetranspordi liider maailmas alates 1975. aastast, pakkudes laia valikut tarbesõidukeid. Eestis tegutsetud kolmekümne aasta jooksul on ettevõte endale Eesti turul kindla koha leidnud. „Meie müük hõlmab mitmeid eri segmente. IV Pluss AS müüs eelmisel aastal kokku üle 230 erineva sõiduki ning loodame stabiilset kasvu,” kommenteerib Kubja.

Esmaklassilise teenindusvõrgu võimekus ja professionaalsus on osa Iveco sõidukite populaarsusest. Tänu pikaajalisele kogemusele suudab Iveco tagada professionaalse ning usaldusväärse teeninduse. Lisaks uuele Tartu esindusele asub ettevõtte teeninduskeskus veel ka Tallinnas Laagris. Teeninduskeskus pakub varuosi ning hooldus- ja remonttöid sõiduautodele, kaubikutele, veoautodele ja bussidele. Keskusest leiab täisvarustuses diagnostika- ja remondikompleksi koos värvilabori ning suure autopesulaga.

IV Pluss AS esindab Iveco erinevaid kaubamärke: Iveco tarbesõidukid, Iveco Bus bussid, eriveokid Astra ja Magirus ning Iveco alusraamile ehitatud midibuss Feniksbus.

Uue esinduse aadress on Välja 11, Soinaste, Kambja vald, Tartu maakond.

Nende uudiste avaldamist võivad olla toetanud loos mainitud tootjad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.