CUPRA Leon saab täiendust: perekonnaga liitub peatselt veelgi sportlikuma ilmega variant

Fotod: CUPRA.

Hispaania autotootja CUPRA teatas hiljaaegu, et peagi saab täiendust nende Leoni tootevalik ning turule tuuakse uue sportlikuma olemusega mudel – nimeks Leon VZ CUP. Mida põnevat uus versioon endaga kaasa võtab?

CUPRA Leon VZ CUP saab õige mitu uuendust – eelkõige on rõhk pandud sportlikkusele, seda nii väliskujunduses kui ka interjööris. 

Interjööris vaatavad nüüdsest vastu sportlikumad CUPBucket nahast korvistmed, mis on saadaval kahes erinevas toonis: Genuine Black (must) ja Petrol Blue (bensiinisinine). Lisaks on istmete seljatoed valmistatud süsinikkiust.

Silmailu lisab veel vasekarva õmblustega täiustatud armatuurlaud, mida pakutakse samuti kahes eelnimetatud värvis. VZ CUP on Leonide liider, mistõttu on juba baasvarustusse lisatud 10,25-tolline digitaalne näidikuplokk ja 10-tolline info- ja meelelahutussüsteemi puuteekraan.

Samuti on ka mõningaid välisilme modifikatsioone, mis toovad Leon VZ CUPi iseloomu veelgi rohkem esile. Universaalkerega variant tuleb tehasest süsinikkiust tagaspoileriga, mis lisaks esteetikale soodustab ka õhuvoolu tõhusust üle kere, vähendades seeläbi turbulentsi.

Kirsiks tordil on põhivarustusse kuuluvad 19-tollised valuveljed, mis on täiustatud CUPRA-le omaste vasekarva joontega.

CUPRA Leon VZ CUP pannakse tootmisliinile juba sel nädalal Martorelli tehastes. Esimesed tarned on plaanitud tänavu märtsis.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.