Päeva SEAT: müügiportaalis on pead kergitanud kuulsa VR6 mootoriga esimese põlvkonna Leon

Fotod: auto24.ee

Kuigi vanemaid CUPRA mudeleid on iga aastaga järelturul aina vähem saadaval, siis õnneks täielikult need kadunud veel pole ning aeg-ajalt ikka mõni annab endast müügiportaalides märku. Viimaseks tõestuseks on see 2002. aasta nelikveoline SEAT Leon CUPRA R, millele tehasest kaasa antud ikooniline Volkswageni 2,8-liitrine VR6 mootor.

Eelnimetatud VR6 mootoriga CUPRA Leoni tootis SEAT aastatel 2000-2004. VR6 mootori näol on tegu rida kuue ja V6 vahepealse lahendusega, kus silindrid pole ühes reas, ent samas mitte ka nii laiali, et päris V6 seda nimetada.

Kuulutuses küll palju infot auto seisukorra kohta ei ole, kuid piltide põhjal tundub vähemalt väliline pool hästi säilinud. Ka interjöör näib puhas ja ilma suuremate kahjustusteta. 

Üks on kindel: vägevad 150 kilovatti, nelikvedu ja kuuekäiguline manuaalkast on täpselt need elemendid, mis võimaldavad täie rauaga talverõõme nautida. 

Kuulutusega saab lähemalt tutvuda siin!

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.