Pisipõnn tekitab kaost? Nende nippide abil saab olukorda autos vaos hoida

Foto:SEAT.

Hispaania autotootja SEATi poolt hiljuti Ühendkuningriigis läbi viidud uuringute andmetel veedavad lapsevanemad aastas keskmiselt 96 tundi laste autosõiduks ettevalmistamiseks.

Säärane argirutiin paneb kolmandiku riigi lapsevanematest vähemalt korra nädalas tööle hilinema. Keskeltläbi hilinetakse sealjuures 11 minutit, ent kõige suurem ajakaotus tabab Londoni lapsevanemaid 18 minutiga.

Küsitletute sõnul on autosse kõige raskem istuma panna kahe- kuni kolmeaastaseid lapsi. Üheks põnevaks ilmnenud faktiks oli tõsiasi, et šotlastest põnnid kipuvad paremini käituma kui kogu muu riigi lapsed.

Vältimaks pisipere transportimisega kaasnevat stressi, soovitab SEAT kasutusele võtta mõningad abinõud. Väga paljudel uutel pereautodel, nagu näiteks Tarracol, on nüüdseks olemas kätevaba pagasiluugi avamine, mis toimib vaid pisikese jalaviipega.

Et pagasiruumis kaos ei valitseks, on abiks ka pisikesed kastid kuhu süstemaatiliselt lapsekasvatamiseks vajalikku arsenali ladustada.

Tagaistme-tsirkuse ennetamiseks on kasulik hoida valmis ka snäkid, niisked lapid ning veepudelid. Isegi kui pisipõnn peaks segaduse korraldama, on suuresti abi kaasaskantavatest tolmuimejatest ja ka varuriietest. Mõistagi, tasub valida ka sobiv muusika rõõmsa tuju ülalhoidmiseks.

SEATi mudelivalik pakub igas suuruses peredele nutikate lahendustega sõidukeid, alates avarast Alhambrast kuni kõrgete Tarraco ja Atecani.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.