Ruex avas Pärnus linna kiireima elektriautode laadija

Ruex avas Pärnus Niidu tänava Hesburgeri parklas linna kiireima elektriautode laadija. „Pärnus on kokku ligi 11 laadijat, millest Euroopa laasimisstandardi järgi CCS kiirusega 50kWh saab laadida ainult kolmes. Üks nendest oli tihti katki ja kasutajad kurtsid, et laadida ei saa. Järgmine sobilik laadija on aga linnast 40 kilomeetri kaugusel,“ selgitas Ruexi tegevjuht Roman Zahharov.

Ta lisas, et Hesburgeri palvel paigaldasime parklasse 80kWh laadija. Korraga saab laadida kahte autot ehk kas Euroopa standardiga CCS või CHAdeMo konnektoriga ja Type2 pistikuga. Hinnaks on 25 senti kilovatt-tunni eest. Zahharov märkis, et see on esimene paljudest laadijatest, mis ettevõte plaanib Pärnusse paigaldada.

Ruex on Eesti iduettevõte, mis lisaks elektriautode laadijate müümisele, paigaldamisele ja opereerimisele pakub võimalust anda laadija ööpäevaringselt või mõneks tunniks tasulisse kasutusse. Välja võib rentida nii eraisiku kodulaadijat kui ka restorani, spordiklubi, toidupoe, korteriühistu või parkimismaja juures asuvat laadijat. Ruexi laadimisvõrk on saadaval ka Barkingu äpis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.