Päeva kuulutus: Osta.ee oksjonil on 1977. aasta Rolls-Royce Silver Wraith II

Fotod: Osta.ee

Osta.ee oksjoniportaalist võib leida vägagi rariteetse ja ägeda auto, Briti luksuse tippklassi, Rolls-Royce Silver Wraith II.

Müüja sõnul on tegu väga eksklusiivse autoga, neid toodeti interneti andmetel 2135. Pikema teljevahega luksussedaan on algselt pärit Ameerika Ühendriikidest, kus sellised Silver Wraith II mudelid olid müügis 1969. aastast.

Tänavu mais esmakordselt Eestis registreeritud Rolls-Royce on müüja sõnul läbi ja lõhki heas korras eksemplar. Kuna auto pole väidetavalt kordagi talvel sõitnud, puudub sel nähtav rooste ja parima välimuse tarbeks on kere poleeritud ja keraamikaga kaetud.

6,7-liitrise 141 kW V-8-mootoriga Rollsile tehti vahetult enne oksjonile jõudmist suur hooldus ja väidetavalt tomib ka kogu interjööri elektroonika, nagu elektrilised istmed ja aknad, laitmatult.

1977. aasta Rolls-Royce Silver Wrait II-e oksjon lõpeb selle nädala laupäeva õhtul (08.06.2024, 19:30) ja kirjutamise ajal on kõrgeim pakkumine 7749 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.