Päeva kuulutus: ümberehitatud Toyota Hilux, millega talve kartma ei pea, või üldse mitte midagi

Fotod: auto24.ee

Seekord jäi silma üks Toyota maastur, mida on “veidike” järgi aidatud. Positiivne on just kuulutusele lisatud tekst. Ideaalne näide sellest, kuidas peaks autot müüma, eriti kui see pole päris tavaline diisel-hall-automaat.

Müüja on ära maininud põhja kõrguse erinevates auto punktides, mis madalaimas kohas on 310 mm, aga enamjaolt tunduvalt kõrgem. Küljetorud/astmelauad on valmistatud 4mm terasest ja need on kinnitatud otse raami külge ja mille kaugus on välja arvestatud nii, et see kaitseks auto külgi, ehk metsas sõites, võib vabalt torudega mööda puid libised, nii et küljed jäävad sirgeks.

Muudetud on ka tehnoloogiat. Tagumise diferentsiaali lukusti on modifitseeritud nii, et seda saaks kasutada ka pelgalt tagaveolisena sõites või kiire ülekandega neliveoga sõites. Samuti on olemas nupp, millest saab välja lülitada kogu sõiduabi elektroonika, ABSi, veojõu kontrolli, kaapeväldiku, pidurdusjõu kontrolli jne. ehk auto muutub täielikult vanakooli maasturiks ja kogu otsustusvõime koondub juhi kätte.

Fotod: auto24.ee

Olemas on vints, kaugkäivitus ja natuke on ka võimsust tõstetud. Asju on veel, neid võib juba kuulutusest ise lugeda. Kuigi hind 49 900 eurot võib esmapilgul tunduda kõrge, siis tasub korraks vaadata teisi Hiluxeid. Sama võimsa mootoriga tavalised ja väikse läbisõiduga autod maksavad samuti ligi 40 000 eurot või isegi rohkem.

See pole kindlasti mitte iga inimese jaoks sobiv, aga kui sinu vajadused või hing ihkab sellist raju maastikusõidukit, siis tundub nagu hea variant.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.