Kas kaskokindlustus tuleb võtta liisinguga samast kohast?

Liisinguleping ei kohusta kindlustust samast pangast võtma.Foto: Shutterstock

Kui ostad liisinguga uue või ka vähekasutatud auto, siis pakub liisingupakkuja sulle väga tihti ka kohe kindlustuse võimalused. Kas pead võtma samast kohast ka liisingu puhul kohustusliku kaskokindlustuste samast pangast, kus on sõlmitud ka liisinguleping või võid kindlustuse valida enda soovide järgi?

If Kindlustuse riskijuhi Kristo Piiroja sõnul ei kohusta liisinguleping ka kindlustust samast pangast võtta. “Igaühel on võimalik kindlustusleping sõlmida selle partneri juures, keda sa kõige rohkem usaldad,” märgib Piiroja.

Vali oma soovide järgi

Riskijuht soovitab valida partner, kus tunned kõige suuremat kindlustunnet. Näiteks Ifi kaskokindlustus on väga laia kaitsega. Vastavalt kliendi soovile on võimalik valida endale sobiva kaitsega pakett. 

Eriti soovitab Piiroja kõige laiema kaitsega If Superkasko Lux+ paketti, millega kaasnevad võimalus teha remonti margiesinduses, paljud kaitsed on ilma omavastutuseta, võimalus kasutada asendusautot jms.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.