Räägime lahti: mida paljud ei tea autoabi kohta?

Autoabi ei piirdu ainult puksiirteenusega.Foto: Shutterstock

Kui sõiduk läheb tee peal ootamatult rikki, siis kes aitab sind täbarast olukorrast välja – appi tuleb autoabi! Millal saad seda teenust kasutada ja mida paljud autoabi kohta veel ei tea? 

“Autoabi saad kutsuda muuhulgas ka siis, kui armatuurlaual löövad punased tuled põlema. Ise sa selles olukorras sõita ei saa, aga sõiduk on vaja ikkagi remondifirmasse toimetada. Just sellises olukorras tullakse sulle appi,” ütleb If Kindlustuse sõidukikahjude grupijuhi Taavi Kruus. 

Mida veel ei teata, on see, et kui sõidukiga juhtub õnnetus või auto teadmata põhjusel lihtsalt ei sõida edasi, siis aidatakse Eesti piires kindlasse sihtpunkti ka reisijad. Seega ei piirdu autoabi ainult puksiirteenusega. 

Appi tullakse ka juhul, kui keset maanteed saab kütus otsa või elektriautol aku tühjaks – sulle tullakse appi ja sind viiakse soovitud sihtpunkti.

Hea on teada, et Ifi kaskokindlustuse klientidele on 24/7 toimiv autoabi alati tasuta – tuleb helistada vaid numbril (+372) 777 1211. 

Oma sõidukile saad kaskokindlustuse hinna arvutada siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.