Veendu ise: muljet avaldav, milliseid käsklusi üks mobiilirakendus autole anda võib!

Rakenduse abil saad autot eelsoojendada ja uksi lukustada ise eemal olles.Foto: Toyota

Digilahendused on saanud tänapäeva autode lahutamatuks osa. Toyota on oma klientide jaoks kõik mugavused toonud kokku ühte rakendusse. Unusta kohmakad kasutusjuhendid ja anna autole käsklusi nutitelefoniga!

MyToyota rakendusest leiad oma Toyota sõidukile mõeldud digiteenused, mis aitavad elu lihtsamaks muuta. Rakenduse kaudu näed oma auto asukohta, saad oma sõite planeerida, isegi oma sõidustiili optimeerida, rääkimata auto temperatuuri reguleerimisest ja eelsoojendamisest.

MyToyota täiustatud kasutajaliides lubab auto omanikul rakenduse avakuval näidata just seda teavet, mida soovid. Samamoodi saad lasta rakendusel öelda, milliseid meeldetuletusi sa soovid saada, et sul oleks Toyota kohta alati uusimad andmed.

MyToyota rakendust saavad kasutada nii Androidi kui ka iOS operatsioonisüsteemiga telefoni kasutajad.Foto: Toyota

Teavitus tuletab meelde läheneva hooldusaja

Rakenduse kaudu saad igal hetkel teada, mis seisus sinu auto on. Saad panna endale meeldetuletused, et hoolduse aega maha ei magaks, ning seal samas broneerida endale sobivas esinduses järgmise hoolduse või lasta meelde tuletada rehvivahetuse aja. Lisaks on võimalik vaadata sõiduajalugu. Kõik on väga käepärane ning lisatasu rakenduse kasutamise eest rakendata. 

Samamoodi on võimalik MyToyota kaudu analüüsida oma sõidustiili – näed keskmist kiirust, kiirendusi ning pidurdusi. Ehk saad selle abil oma sõidugi ökonoomsemaks muuta. Kuna enamus uued Toyotad on hübriidajamiga, siis saad ka häid nõuandeid, kuidas oma hübriidsõidukist maksimum võtta, kuidas elektrirežiimis sujuvamalt sõita ning seeläbi kütust kokku hoida. 

MyToyota rakendus loob sulle palju uusi võimalusi:

 • Hübriidisõidu juhendamine – saad vaadata, kuidas oma Toyota hübriidsõidukist maksimum võtta, sõita elektrirežiimis sujuvamalt ning kütust kokku hoida.
 • Kaugjuhitav kliimaseade – salongisoojendust ja kliimaseadet saad reguleerida kõikjalt.
 • Sõiduki olek – saad vaadata oma sõiduki olekut ja lasta end teavitada, kui oled unustanud auto lukustada.
 • Eemalt lukustamine või lukust avamine – saad autouksi eemalt lukustada või avada.
 • Minu sihtkohad – saad marsruute hõlpsalt planeerida ja neid telefonist autosse jagada ning lemmiksihtkohad salvestada.
 • Hoolduse meeldetuletus – nüüd ei unune ükski hooldus või oluline käik kohalikku Toyota esindusse.
 • Sõiduanalüüs – saad vaadata uusimaid sõiduandmeid ja juhiseid oma sõidustiili optimeerimiseks.
 • Hoiatustuled – auto annab hoiatustuledega märku, kui miski vajab juhi tähelepanu.
 • Leia oma auto – saad kiiresti kindlaks teha oma pargitud Toyota asukoha, olenemata sellest, kus sa ise oled.
 • Elektriauto juhendamine – leiad juhised ja nõuanded, kuidas oma elektrisõiduki võimalusi maksimaalselt ära kasutada ning sujuvamalt ja tõhusamalt sõita, et sõiduulatust veelgi suurendada.
 • Elektrisõiduki akuhaldus – saad jälgida oma elektrisõiduki aku olekut.
 • Laadimise ajakava – saad mugavalt kaugjuhtimise teel hallata oma elektriauto või pistikhübriidi aku laadimiskava.
 • Ohutuled – leiad oma auto suurest parklast hetkega üles.
 • Hooldusaja broneerimine internetis – saad sõiduki teeninduse ja remondi broneerida endale sobivas Toyota esinduses veebi kaudu.

Kui ostad endale uue Toyota, siis saad MyToyota abil jälgida auto teekonda ja hoida end kursis, millal auto sinu valitud Toyota esindusse jõuab. Kui auto käes, siis saad jälgida kogu statistikat – hooldusajalugu, sõiduanalüütikat jms.

Enam ei ole vaja kindalaekas hoida mitmesajaleheküljelist käsiraamatut. Selle asemel leiad kõigile oma küsimustele vastused MyToyota portaalist.

Multimeediasüsteem loob kiire ühenduse telefoniga

Uusi Toyotasid iseloomustab ka suurepärane multimeediasüsteem, kus on võimalik kasutada navigatsioonisüsteemi, kiiruskaamerahoiatusi, saada teavet tanklate ja huvipunktide kohta ning luua ühenduse oma nutitelefoniga. Ükskõik kas kasutad Toyota sisseehitatud süsteemi või lood ühenduse telefonist – mõlemad lahendused töötavad kiiresti ja sisaldavad uusimaid funktsioone.

Toyota navigatsioonisüsteemi värskendatakse Smart Connect ja Smart Connect+ süsteemiga. See tagab, et kasutatav marsruut põhineb uusimatel andmetel ning teel ei taba sind üllatusena teetööd ega muud muudatused.

Laadi alla uus MyToyota rakendus ja võta oma Toyotast maksimum:

MyToyota on the App Store (apple.com)
MyToyota – Apps on Google Play

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.