Olulisemad välismaised kasutatud autode müügiportaalid, kust omale autot otsida

Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Otsid mõistlikku pereautot või hoopis ägedat hobikat, aga Eestist ei leia sobivat? Siis tuleb piiri taha piiluda, aga kas peale mobile.de veel midagi ülde on? On küll.

Kui päris iga riigi autosaite kohe läbi käima hakata ei taha, eksisteerivad mõned kokkuvõtvamad lehed. Ooyyo.com pakub võimalust ühelt ja samalt leheküljelt saada ülevaade erinevates riikidest müüdavatest mudelitest. Kasutajaliides on muidugi veel pisut puine, aga aja kokkuhoiu mõttes on tegu kasuliku tööriistaga.

Samuti on väga hea agregaator theparking.eu, eriti kui tahta midagi erilisemat. See peaks samuti koondama võimalikult paljude automüügisaitide kuulutused üle kogu maailma.

Järgmisena võib mainida Saksa autosaite. Kõige kuulsam on muidugi mobile.de, mis hõlmab endas kuulutusi kogu Euroopast. Sealne autovalik on äärmiselt mitmekesine ning kuulutused on reeglina väga infoküllased. Hetkel on seal müügis enam kui 1,5 miljonit sõidukit.

Alternatiivina mobile.de leheküljele võib kaaluda AutoScout24, mis pakub praegu üle 2 miljoni sõidukikuulutuse.

Vaikselt kodumaa poole liikudes tuleb ette Poola, mille populaarseimaks otsingumootoriks on otomoto.pl. Sellele järgnevad szbk.pl ja automotodeal.pl.

Lätis ja Leedus on samuti olemas Auto24.lt ja Auto24.lv leheküljed, ent lisaks tasub uurida ka autoplius.lt, autobonus.lt ning ss.lv.

Üle lahe ujudes saame tutvuda Soome populaarseima müügiportaali nettiauto.fi-ga. Kes sinna kuulutust üles pole pannud, on seda tõenäoliselt teinud tori.fi leheküljel.

Rootsis on levinumateks lehekülgedeks blocket.se ja bytbil.se ning Norras finn.no.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.