Selline on esimene ametlik pilt Ferrari esimesest linnamaasturist

Pildid: Facebook, Ferrari

Kõlakad ümber saabuva Ferrari linnamaasturi on ringe teinud nüüdseks isegi mitu aastat. Fakt, et sõiduk on reaalne ja peatselt saabuv on juba teada, kuna paksu kamuflaaži all testautot on nähtud mõnda aega juba sõitmas.

Nüüd on Ferrari avaldanud ka esimese ametliku pildi kõige praktilisemast sõidukist, mida nad eales tootnud on. Siiani on kõlakate kohaselt mudeli nimeks peetud Purosangue, kuid antud hetkel pole see Itaalia autototja poolt kinnitust saanud.

Muidugi on raske antud pildi alusel palju eeldada, kuid Suurbritannia automeedia usub, et jõuallika paigutus on nö. eeskeskmootor. See tähendab, et mootor paikneb ikkagi esiotsas, kuid esisillast tagapool. Seda arvatakse seepärast, et on näha, kuidas esiots koos kapoti äärega on väga madalaks viidud.

Heledamaks muudetud pilt, et Ferrari linnamaasturi kuju ja detaile natuke paremini näha

Jõuallika enda suhtes on raske midagi ennustada. Kindlasti on silindrid V-paigutusega, kuid kuna hetkel toodab Ferrari nii V-6, V-8 kui ka V-12 jõuallikaid, siis võimalusi on mitmeid. Loodetavasti leiab võimsa, vabalthingava V-12 mootoriga tippmudel siiski tee tootmisliinile.

Ferrari on hetkel kinnitanud vaid, et rohkem uudiseid kuuleme hiljem käesoleval aastal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.