Škoda avalikustas uue Kodiaqi hinnad Eestis

Valikus on nii diisel- kui ka bensiinimootorid ja pistikhübriid.

Škoda linnamaasturite lipulaev tuleb taaskord varasemast suurem ning pakub tootja sõnul tipptasemel teabe- ja meelelahutussüsteeme, sh lisavarustusena 13-tollist ekraani ja esiklaasinäidikut Head-Up Display.

Uuenduslikud Škoda Smart Dials multifunktsionaalsed nupud ja 10-tolline digitaalne näidikuplokk on standardvarustuses. Häälassistent muudetakse 2024. aasta keskpaigast veelgi nutikamaks, kui sellega ühendatakse AI-põhine juturobot ChatGPT.

Škoda suur linnamaastur võtab kasutusele ka uue interjöörilahenduse, mis põhineb disainipakettidel: Loft, SportLine, Lounge, Suite Black ja Suite Cognac. Viis jõuallikat pakuvad võimsust 110 kW (150 hj) kuni 150 kW (204 hj) ning on kõik ühendatud DSG automaatkäigukastiga.

Saadaval ka diisel

Nüüdsest kuulub mootorivalikusse ka pistikhübriid võimsusega 150kW, mis pakub enam kui 100 km elektrilist sõiduulatust, uuendusena on 110kW bensiinimootor on täiendatud kerghübriidajamiga. Võimsamad kaheliitrised bensiini (150kW) ja diiselmootorid (142kW) pakuvad juba standardvarustuses nelikvedu.

Uuenduste hulka kuuluvad veel ka teise põlvkonna LED-maatriksesituled, mis pakuvad suuremat valgusjõudu ja täpsemat tulede dünaamikat samuti on uuendatud adaptiivveermik (DCC Plus).

Käiguvalits asetub nüüdsest roolisambal, tagades keskkonsoolis mahukamad panipaigad. Nutitelefonide, tahvlite ja sülearvutite kiire laadimise tagavad neli USB-C pistikut väljundvooluga 45 W. Ühtlasi debüteerib Škodal telefonilaegas, mis võimaldab kahe nutitelefoni juhtmeta laadimist võimsusel 15 W ja ühtlasi nende samaaegset ventilatsiooni ehk jahutust. Lisavarustusena pakutakse ergonoomilisi pneumaatilise massaažifunktsiooniga istmeid.

Uue Kodiaqi hind algab 35 990 eurost ning selle eest saab esiveolise 1,5-liitrise mootoriga (110 kW) ning automaatkäigukastiga auto. 2-liitrise bensiinimootoriga ja nelikveolise hind algab 40 990 eurost. Diiselmootor (110 kW) stardib 40 200 eurost ja nelikveoline võimsam version (142 kW)43 990 eurost. Škoda Kodiaq iV pistikhübriidi hind on alates 42 780 eurost. Esimesed autod jõuavad Eestisse 22.04.2024

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.