Alexela võimaldab nüüd haagist rentida ööpäevaringselt nutitelefoniga

Alexela tõi koostöös TIKIrendiga Eestis turule nutika rendihaagise teenuse. Tänu ettevõtte loodud lahendusele on haagise rentimine nüüdsest ööpäevaringselt kättesaadav.

„Haagiste rendipunktid ei pea seejuures asuma pelgalt tanklapoodide juures, vaid nutikas lahendus võimaldab meil haagiserent teha kättesaadavaks ka automaattanklates ja seda ööpäevaringselt,“ rääkis AS Alexela kaubanduse juht Tiiu Valk äsja turule toodud nutikast haagiste renditeenusest.

Alexela plaan on laieneda nutika rendihaagise teenusega üle-Eesti. Pakkudes kokku vähemalt 200 haagist nii automaattanklate kui ka tanklapoodide juures. Renditud haagis tuleb tagastada samasse asukohta, kust see renditi.

Esimesel kuul poole hinnaga

Rendihaagise teenuse punkte on esialgu neli: Tallinnas Peterburi teel, Saku vallas asuvas Tõdva Alexelas, Loksal asuvas Alexela automaattanklas ja Tartu maakonnas Elvas asuvas Alexela automaattanklas. Alexela esindaja sõnul tuleb neile peagi lisa.

Nutikas rendihaagise teenus on esimesel kuul poole hinnaga.

Mobiilirakendus kolmes keeles

Mobiilirakendus nimega Alexela Haagis on kolmes erinevas keeles eesti, vene ja inglise. Äpis saab klient valida endale lähima haagise ja selle lihtsasti broneerida.

Teenuse tasu arvestus hakkab loenduma 15 minutit pärast haagise broneerimist või kui haagis on äpis Bluetooth ühenduse abil lahti lukustatud. Rendihaagise lahenduse Alexela Haagis on välja töötatud Tikirent OÜ.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.