Audi vs. Lancia: kinno jõuab järjekordne kuulus vastasseis, vaata esimest treilerit

Tundub, et filmitootjad on auto- ja mootorispordi sõprade hulgas leidnud rohkelt tänuväärt publikut ja seega on võetud ette järgmine seik ajaloost. Aastal 1983. toimus ralli maailmameistrivõistlustel kõva vägikaikavedu nelikveolise Audi Quattro ja tagaveolise Lancia 037 vahel.

Jaanuaris kinodesse jõudev film “Race for Glory: Audi vs Lancia” ei ole dokumentaal, vaid mängufilm, nagu ka Le Mansist kõnelev “Ford vs. Ferrari” oli. See tähendab, et kuigi taust pärineb elust enesest, siis vähemalt treileri põhjal on näha, et pinge loomiseks on sisse toodud ka mitte võib-olla kõige realistlikumaid olukordi. Näiteks kõrvuti sõitvad ralliautod, mis on pigem väga erandlik olukord.

Peategelasi mängivad Riccardo Scamarcio, Daniel Brühl, Katie Clarkson-Hill ja Volker Bruch, kellest viimane kehastab Walter Röhrli. Daniel Brühli aga mäletab autofilmisõber kindlasti vormelimaailma kajastavast filmist “Rush”, kus ta kehastas Niki Laudat.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.