Eestisse lisandus uus Fordi ametlik esindaja ning aprillis avatakse ka müügisalong

Lisatud samuti Fordi müüva Info-Auto kommentaar

Foto: Shutterstock

Inchcape Motors Estonia on alates tänavu veebruarist Fordi sõidu- ja tarbesõidukite ametlik müügipartner Eestis. Aprillis avatakse Peetris Fordi uus müügisalong. Käesoleval aastal on plaanis avada uus Fordi esindus Tartus ja järgmisel aastal Tallinnas.

Roland Raud, Inchcape Motors Estonia tegevjuht, ütles: “Olen uhke meie meeskonna pingutuste üle selle võidu saavutamisel.” Roland Raua sõnul käib töö spetsiaalselt Fordile mõeldud müügi- ja teenindusmeeskonna loomisega ning lähiaastatel on plaanis luua uusi töökohti.

Ford on võtnud kohustuse elektrifitseerida oma tootevalikut ning järgmisel aastal on oodata elektriliste mudelite valiku laienemist. Esialgu on saadaval Ford Mustang Mach-E, uus elektriline Explorer lisandub suve lõpus. Tarbesõidukitest on uus E-Transit juba olemas, mudeleid Courier BEV ja Custom BEV esitletakse järgmisel aastal.

Ford EDMi tegevjuht Viktor Szamosi lisab: „Teatame koostööst nii olulise autode edasimüüjaga nagu Inchcape ja laiendame Lätis ja Leedus käimasolevat ka Eestisse. Kuna kliendikogemus on Fordi jaoks ülemaailmselt tähtis, tahame kõigile olemasolevatele Fordi klientidele parimat võimalikku teenust. Inchcape Estonia kõrval jätkavad Info-Auto esindused ja töökojad oma teenuste pakkumist kõigile Fordi klientidele.“

Müügiga jätkab ka Info-Auto

Aastast 2000 Fordi automargiga seotud Info-Auto turundusdirektor Tiit Lillipuu kommenteeris Autogeeniusele, et Info-Auto pole kunagi olnud Ford of Europe’i importööri staatuses, vaid tegutsenud Fordi sõiduautode ja kaubikute Eesti jaemüüja ning teenindusena.

“Sellena on Info-Autol plaan ka jätkata lisandunud Fordi maaletooja tingimustes. Inchcape on suur ja oluline autokaubandusettevõte maailmas, mida näitab kasvõi see, et jätkuvalt väga mõjuvõimas Ford of Europe’i ekspresident on nüüd ametis Inchcape’i juhtkonnas,” ütles Lillipuu.

Ta lisab, et eelmise aasta lõpust müüb Info-Auto lisaks Ford of Europe’i pakutavale mudelivalikule teise võimeka globaalse autokaubandusettevõtte Hedin Motors edasimüüjana Eestis maailma enimmüüdud kastiautode Ford F-150 mudelivalikut. Lähiajal on oodata uudiseid teistestki lisanduvatest automarkidest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.