Galerii: pühapäeval toimus driftihooaja lõpuüritus Drift Factory Night Bash

Möödunud nädalavahetusel toimus LaitseRallyParkis driftihooaja lõpuüritus Drift Factory Night Bash, millest sai osa ligi 600 inimest.

Night Bash, nagu nimigi ütleb, kasutas ära sügisele omast hämarust. Pimeduse saabudes süüdati ligi 600 meetri jagu valguskette ja erinevaid värvilisi kohtvalgusteid ning ürituse tipphetk võis alata.

Driftisõitjad olid samuti enda autode osas valgustusega vaeva näinud, pakkudes pealtvaatajatele kihvti elamust. Iga loetud minut läks aina põnevamaks, sest pimedal rajal, valgustuse toel driftida tekitas närvikõdi nii pealtvaatajatele kui ka osalejatele.

„2023. aasta hooaeg on olnud väga tormiline ning täis erinevaid tõuse kui ka mõõnu. Kuid sellegipoolest soovisime tiimiga pakkuda kõigile driftispordi harrastajatele kui ka võistlejatele, veel enne püsivate miinuskraadide tulekut, ühe korraliku hooaja lõpu ürituse. Me kõik olime selle ära teeninud ning nautisime kogu protsessi täiel rinnal!“ kommenteerib ürituse korraldaja Birgit Saar.

Üritusest võttis osa peaaegu 50 driftijat. Endalegi üllatusena saab Drift Factory meeskond tõdeda, et tegu oli kõige kõrgema osalejate arvuga, mis seni olnud on.

Drift Factory on Eesti driftitiim, kes on oma südameasjaks võtnud ka meeleolukate ürituste korraldamise ning võimaluse pakkuda noortele driftiharrastajatele treeningut selleks määratud kohas – rajal. Selleks aastaks on aga hooaeg lõpusirgel ning uue hooaja sündmustega saab end uuel hooajal kurssi viia Drift Factory sotsiaalmeedia kanalitelt.

„Panime üheskoos super ägeda punkti 2023. aasta hooajale. Ilma Teieta me seda ei teeks, aitäh!“ tänab Drift Factory sõitja ning eestvedaja Simon Suvemaa.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.