Järgmise aasta Shelby GT350 on veelgi stiilsem ja teravama juhitavusega

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
2019. a Shelby GT350. Foto: Ford.

Mustangi 2019. aasta Shelby GT350 mudel saab täiendusi nii sõiduomaduste, aerodünaamika, vedrustuse, pidurite, rehvide kui ka välimuse osas, mis peaks tagama veelgi parema juhitavuse ja kiiremad ringiajad, teatas Ford hiljutises pressiteates.

Praegune MagneRide muudetakse uute vedrude ja amortide abil veelgi teravamaks. Elektriline stabiilsuskontroll ja roolivõim on samuti uuesti häälestatud, mis peaks juhitavust veelgi enam parandama.

Parema pidamise peaksid tagama uued Michelini Pilot Sport Cup 2 rehvid, mis erilise Shelby rehvimustriga uute 19-tollistele velgede ümbert leida võib.

Uuenduste käigus saab GT350 ka uued Brembo pidurid.

Kõikide uuenduste testimiseks kasutati Fordi enda testrada. Uuendused välimuses, nagu esivõre, tagumine spoiler, on laenatud täiesti uuelt, aasta alguses avalikustatud 700-hobujõuliselt Ford Mustang Shelby GT500-lt.

2019. aasta GT350 interjööri tunnussõnaks on mugavus. Autost võib leida küll Recaro sportistmed, kuid kliendid saavad nüüd soovi korral valida ka elektrilised Miko seemisnahksete kaunistustega istmed. Valikus on ka Harmani 12 kõlariga helisüsteem ja karbonfiibriga ilustatud armatuur.

Kapoti alt võib endiselt leida Shelby GT350le omase 5.2-liitrise 526 hobujõulise V8 mootori ja käike vahetab ikka Tremeci kuuekäiguline manuaalkast.

Auto jõuab müügile 2019. aasta alguses ning hinnakirja pole veel avalikuks tehtud. Praeguse GT350 hinnad algavad 47 000 eurost. Boonusena saavad kõik GT350 ostjad ka Fordi Track Attack programmi, kus õpetatakse ja proovitakse rajal sõitmist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.