Ka “The Grand Tour” lõpetab järgmisel aastal, kuid Clarksoni farmis küntakse hooga edasi

Foto: Amazon

Eile õhtul leidis kinnitust, et seitse aastat Amazon Prime voogedastusteenuse peal jooksnud autosaade “The Grand Tour” lõpetab järgmisel aastal. Clarksoni populaarne “Clarkson’s Farm” jätkab aga vähemalt neljanda hooajani.

Alles hiljuti kuulsime, et BBC kuulus autosaade “Top Gear” läheb teadmata ajaks pausile. Nüüd peame jagama järgmist kurba uudist, kuna see trio, kes viis “Top Gear’i” tippu – Jeremy Clarkson, James May ja Richard Hammond – riputavad samuti oma sõidujalatsid varna.

“The Grand Tour”, mida kolmik on vedanud Amazon Prime’i peal, lõpetas hiljuti filmimise Zimbabwes, mis on nüüd ka kinnitatud kui viimane osa, mis nad tegid. Õnneks on peaks olema neil varasemast sahtlisse filmitud ka seiklus Aafrika riigis Mauritaanias, mis sealt välja võetakse.

Pistonheads vahendab, et tegu oli kõigi kolme saatejuhi ühise otsusega, et lõpetada autosaate tegemised, kui see veel populaarne on. Õrn võimalus on õhus, et Amazon võib mõelda Grand Touri jätkamist mõnes muus formaadis ja teiste esitajatega, kuid antud hetkel on need vaid väga vaiksed kõlakad.

Heaks uudiseks on see, et Jeremy Clarksoni väga populaarne “Clarkson’s Farm” on pikendatud veel ühe hooaja võrra. Hetkel ootame pikisilmi kolmandat hooaega, mis on juba filmitud ja hetkel toimetamises ning eeldatavasti jõuab eetrisse järgmise aasta alguses. Eile kinnitas aga Jeremy oma Instagrami kontol, et tulemas on ka neljas hooaeg, mis tõenäoliselt jõuab vaatajateni ülejärgmisel aastal.

Ka James May on lisaks “The Grand Tourile” saanud enda reisi- ja kokasaadetega Amazon Prime’i vaatajaid lõbustada. Kas ja millal võib veel tema tulevasi saateid voogedastusteenusest leida, pole hetkel teada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.