Politsei otsib liiklusõnnetuse põhjustanud autot

31.10.23 a kella 17.04 ajal toimus Tallinnas, Tartu mnt-Suur-Sõjamäe tn ristmikul liiklusõnnetus, kus Tartu poolt kesklinna suunas liikunud Lexus CT200h sõitis ristmikul otsa lubava tulega vasakpööret sooritanud sõidukile ja lahkus seejärel asjaolusid selgitamata sündmuskohalt.

Kui omad infot liiklusõnnetuse või sündmuskohalt lahkunud Lexuse kohta, anna selles palun teada pohja.lmt@politsei.ee

Lisaks paneb politsei südamele, et kui juhtus liiklusõnnetus, siis esmalt selgita välja, kas õnnetuse osaliste tervisega on kõik korras. Kui tegu vaid varalise kahjuga, siis aitab teid sündmuse fikseerimisel https://avarii.lkf.ee/et/.

Sündmuskohalt lahkuda võib alles, kui olete süü osas kokkuleppele saanud. Tee kindlasti osalenud sõidukitest ja liiklusolustikust pildid enne vormistamiseks sobilikumasse kohta sõitmist.

Sündmuskohalt lahkumine ilma kokkuleppe või politseid teavitamata on asi, mida sa kindlasti tegema ei peaks, sest tagajärjed on igal juhul raskemad kui teiste variantide puhul.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.