Raju video: õppesõidumärgiga auto tegi Tallinnas üliohtlikke möödasõite

Pühapäeval jäi kaasliiklejatele silma auto, mis tegi mööda Kalamaja ringi kihutades küllaltki ebaloogilistes kohtades väga ohtlikke möödasõite.

Ühismeediasse postitas vahejuhtumi autojuht, kelle auto oli rohkete kaameratega varustatud. Nii jäi toimunu korralikult videole. Täpsemalt ilmus üle pidevjoone möödasõitu tehes video autori auto taha järsku Kia Ceed. Sel teelõigul kehtib kiiruspiirang 40 km/h ning üllatuslikult võis Kia akna taga märgata ka õppesõidumärki.

Sellest põikest aga Kia juhile ei piisanud ning video autori autost möödus ta vastassuunast, eirates isegi ohutussaart. Edasi jõuti aga Kopli suunal sõites Tööstuse tänavale, kus õppesõiduauto möödus järgmistest eesolevatest autodest. Sel juhul ignoreeris ta samuti pidevjoont ja isegi raudteeülesõidukohta.

Vägagi ohtlikule sõidustiilile vaatamata Kia juht suurt edumaad siiski ei saanud. Samal ajal paistis, et tagapool autol õppesõidumärki ei olnud.

Kalaranna Tööstuse 24.03.2024

Posted by Anonüümne osaleja on Pühapäev, 24. märts 2024

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.