Rekonstrueerimine sulgeb osaliselt Jõe tänava Tallinna kesklinnas 

Alates kolmapäevast, 18. jaanuarist on rekonstrueerimise tõttu autoliiklusele osaliselt suletud Jõe tänav Tallinna kesklinnas.

Jõe tänaval on 18. jaanuari hommiku kella 10-st alates suletud üks sadama poole suunduv sõidurada. Alates reede, 20. jaanuari hommiku kella 10-st alates jääb Jõe tänaval mõlemal suunal avatuks üks sõidurada ja lubatud sõidukiirus on piiratud. Ümberkorraldused kestavad kuni tänava rekonstrueerimise lõpuni tänavu sügisel. 

Tallinna abilinnapea Vladimir Sveti sõnul ei tohiks ümberkorraldused liiklust eriti häirida. “Jõe ja Pronksi tänava täiemahulise rekonstrueerimisega kujundame peamiselt autokeskse tänavaruumi ümber tänapäevaseks ja turvaliseks, nii et see arvestaks kõigi liiklemisviisidega,” selgitas Svet. “Loome sõiduteest eraldatud jalgrattateed ja paranevad jalakäijate liikumisvõimalused.” 

Tänava äärde on mõlemale poole kavandatud puudealleed ja lisaks vahepeatusi võimaldavad haljastustaskud. Kokku on kavas istutada 43 uut puud ja 1372 põõsast.        

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.