Suured plaanid: kas ehitustööd keeravad Tallinnas liikluse umbsõlme?

Lisatud Utilitase kommentaar

Foto: Scanpix

Utilitas on Tallinnas paika pannud uued soojatrasside renoveerimistööde ajad ning paistab, et algav suvi tuleb liikluses huvitav.

Täpsemalt avaldati kaardid, mis toovad välja Endla tänava ning Uue Maailma piirkonnas toimuvad ehitustööd. “Kaevetöödega kaasnevad ajutised liiklus- ja parkimispiirangud,” hoiatas Kesklinna valitsus. “Täpsema informatsiooni tööde mõjualas paiknevate kinnistute valdajatele edastab töövõtja. Ehitusjärgselt taastatakse tänavate endine olukord, sealhulgas pinnakatted ja haljastus.”

Enim mõjutavad liiklust ilmselt Suur-Ameerika ja Endla tänava ristmiku lähistel toimuvad tööd mai lõpust juuli alguseni. Samuti on olulised ehitustööd, mistõttu on augustist sempembrini läbi lõigatud Suur-Ameerika ning Luise tänav. Kristiine elanikud peavad aga arvestama Tondi tänaval toimuvate ehitustöödega, mis algavad juba 11. aprillil ning kestavad maikuuni.

Utilitase kommunikatsioonijuht Kadri Hansalu rahustas samas juhte. “Suurem osa nendest töödest toimub sisekvartalites ehk suurtest teedest minnakse ainult risti üle,” märkis ta. “See tähendab, et liikluspiirangud on väga lühikesed ja umbsõlme Tallinna liiklust kindlasti ei keera.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.