Topautost sai Eesti ainus ametlik Mitsubishide edasimüüja

Alates tänasest on võimalik Eestis taas ametlikult uusi Mitsubishi automudeleid osta, kui Mitsubishi sõlmis kokkuleppe, millega saab Topautost Eesti ainuke ametlik edasimüüja. 2022. aasta algusest on Topauto olnud ka Mitsubishi ametlik hoolduspartner.

Kokkuleppe kohaselt sai Topautost Mitsubishi autoriseeritud margiesindus, mis tähendab, et nüüdsest on võimalik salongist tellida uusi Mitsubishi mudeleid, sealhulgas linnamaastureid Eclipse Cross ja ASX ning väiksemat mudelit Colt. Käesoleval aastal lisandub müügivalikusse ka uuenenud maastur Outlander.

“Kaasaegsele automargile kohaselt on Mitsubishil lisaks bensiini- ja diiselmootoritele saadavad ökonoomsed ja keskkonnasõbralikud pistikhübriidmudelid,” ütles Topauto tegevjuht Aivar Kägu. “Topauto eesmärk on pakkuda kliendile võimalust valida mitmete erinevate omadustega automudelite vahel ning Mitsubishi sobib oma laia profiiliga meie tooteportfelli väga hästi.”

Küsimusele, kas mudelirivisse lisandub ka populaarne pikap L200, vastas Kägu, et see olene juba sellest, kas Mitsubishi uut põlvkonda üldse Euroopasse toob.

Alates 2022. aastast on Topauto Mitsubishi margiesindusena olnud Mitsubishi ametlik hoolduspartner. Topauto teeninduskeskuses on Mitsubishi hoolduseks vastav uusim tehnoloogia ning sõidukit hooldavad sertifitseeritud töötajad, kes täiendavad end pidevalt valmistajatehase poolt ettenähtud koolitustel. Topauto kasutab hoolduste ja keretööde tegemiseks Mitsubishi originaalvaruosi, millel on kaheaastane garantii.

Mitsubishi ametlikud hooldused asuvad nii Topauto Tallinna, Tartu kui ka Pärnu esindustes.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.