Video: Eesti videoproduktsiooni tegijad harjutasid kahe külg ees liikuva BMW abil koostööd

Foto: Nikita Turok

Produktsioonifirma A Cube Agency eestvedamisel toimus tavalisest veidike ekstreemsem produktsioonipäev, kuhu kutsuti osalema erinevad oma ala tipptegijad.

Idee sündis soovist teha kodumaisel videomaastikul midagi ägedat ning seeläbi tuua tähelepanu keskmesse valdkonna tegijad. Eestis on korraldajate sõnul olemas vahendid ja inimesed, et teha väga kõrgel tasemel projekte. Võttepäev täitis oma eesmärki ka testipäevana, kus erinevad meeskonnad said lihvida omavahelist koostööd ning harjutada tehnika käsitsemist võtteplatsil.

Tiimi kuulusid Fookuspookus (MotoCrane ULTRA Arm, grip); New Angle Media (Cinelifteri operaator, FPV operaator); fotograafid (Günther Küttis ja Nikita Turok); A Cube Agency (produktsioonimeeskond).

Rajal pigistasid autodest viimase välja sõitjad @the_blue_m3 ja Jakov Leskin. Järelproduktsioonis tegutsesid videoga Alphabet Films (värvimääraja), Richter Studios (heliinsener) ja A Cube Agency (monteerijad). Produktsioonile panid õla alla ka Rainer Leemet ja kaamerarent.ee, Petri Hütt/Kessinger Films, droon.ee, Wolt Eesti, Pizzakiosk, Belief Eesti ja muidugi Raassilla RX-i meeskond.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.