Soodne ja kvaliteetne: kust leida autole parima hinnaga varuosad?

Werros.com e-pood üllatab kliente turu soodsaimate hindadega.Foto: Shutterstock


Ükskõik, kas oled väike remonditöökoda või eraklient, autole sobivate varuosade leidmine võib olla tõeliselt peadmurdev ülesanne. Rääkimata sellest, kuivõrd kalliks võib see kõik kujuneda, kui korralikult erinevate pakkujate hindasid ei võrdle. Kuidas leida parim pakkumine, mis rahakotti auku ei teeks?

Varuosasid on võimalik osta ametlike edasimüüjate käest, kes pakuvad originaalvaruosi ja asjatundliku teenindust, kuid siin tuleb arvesse võtta asjaolu, et tegemist on turu kõrgeima hinnaga. 

Teine võimalus on leida varuosi sõltumatutest töökodadest, Kuigi töökodades on hinnad juba veidi madalamad kui ametlike edasimüüjate juures, siis on hinnad sageli siiski kõrged, kuna otsitakse pigem mainekate partnerite toodangut. 

On olemas ka füüsilised varuosade müügile orienteeritud kaupluse, mis pakuvad soodsamaid alternatiive ja rohkem brände. Ometi paneb füüsilise poe ülalpidamine hindadele suurema surve juurdehindluseks. 

Endiselt kasvav segment on digitaalne turg ehk veebipoed, mis on muutnud autovaruosade ostuharjumusi, pakkudes mugavust, mitmekesisust ja konkurentsivõimelist hinnakujundust. Kuna füüsilist kauplust ei ole vaja ülal pidada, on võimalus pakkuda ka odavama hinda. 

Käesoleva aasta kevadest on just e-poe turul kanda kinnitamas ka varuosade müügile spetsialiseerunud Werros.com e-pood, mille sortimendist leiab suure valiku nii B-kategooria kui ka originaalvaruosi kõikidele automarkidele, sealhulgas Volkswagen, Mercedes-Benz, Škoda, Seat, BMW, Peugeot, Citroen, Renault, Opel, kui nimetada vaid mõned margid, mille varuosi poest leiab.

Werros.com’i trumbiks on turu parim hind, tegemata järeleandmisi varuosade kvaliteedis. “Nägime, et saame pakkuda klientidele samu tooteid odavamatega hindadega,” räägib Werros.com’i müügidirektor Ivan Gladkih. Eriti soodsaid pakkumisi pakub Werros.com äriklientidele, kellel pakutakse ka võimalust kohandada hinnakirja vastavalt kokkulepetele.

Kuidas pakutakse turu parimat hinda?

Werros.com e-poe hinnad võivad olla enam kui 50 protsenti odavamad kui ametlikel edasimüüjatel ning 10-30% odavamad ka võrreldes teiste varuosade müüjatega. Üheks madalate hindade peamiseks põhjuseks on väga head suhted erinevate partneritega. Vähem oluline ei ole ka kaasaegsete IT-lahenduste kasutamine. “Tänu sellele saame head sisseostuhinnad, mille abil saab hoida juurdehindluse võimalikult madalal tasemel,” selgitab Gladkih. 

Varuosade kvaliteedis ei ole põhjust kahelda, kuna valitud on parimad partnerid, keda kasutavad ka ametliku edasimüüjad.

E-pood on mõeldud toimima nii, et klient leiab endale ise sobivad varuosad, lisab need ostukorvi ja teeb tellimuse. “Samas saame aru, et klientidel võib tekkida küsimusi. Selleks puhuks on olemas ka klienditoe kontakt,” märgib Gladkih. Näiteks kui ise õiget varuosa ei leida, siis tuleb teha päring kodulehel koos auto VIN-koodiga ja klienditugi leiab vajamineva osa teie eest.

Varuosa leidmiseks on kaks võimalust

Kodulehel soivat varuosa võib leida kahtepidi. Esimesel juhul teab klient vajaliku varuosa OEM-koodi. Sellisel juhul tuleb otsingusse soovitud kood sisestada ning kliendile ilmub otsingutulemus, kus on mitmed valikud, saab näha erinevate partnerladude pakutavadi varuosasid ja nende hindasid. Siinjuures tasub arvestada, et üldjuhul mängib hinna juures rolli ka tarneaeg. Mida lühem on tarneaeg, seda kallimaks kujuneb ka varuosa hind. 

Üldjuhul on tarneajad väga kiired, olenevalt varuosast on juba järgmiseks tööpäevaks kaup laos olemas. Kui otsitakse originaalvaruosa, siis algab tarneaeg ühest nädalast.

Teisel juhul ei tea klient täpset OEM-koodi. Sellisel juhul on võimalus otsida toodet ka automargi ja mudeli või auto VIN-koodi abil.

Mõlemat teedpidi varuosa otsides ilmuvad kliendile nii originaalanaloogid, B-kategooria osad ning teiste tootjate alternatiivid, mis sageli on kõige odavama hinna ja kiirema tarneajaga.

Kui sobiv osa on välja valitud, siis ei jää muud üle kui ost vormistada. Kui ost on saadetud, vaatab e-poe meeskond selle üle ja kinnitab, pärast mida saab klient tasuda arve. Ja pärast seda tellitakse partner-laost soovitud tooted.

Seega, kui vajate järgmine kord autole uusi varuosasid, minge ja otsige toodet Werros.com e-poest. Saate rahulikult kodus sobiva varuosa välja valida ning võite üllatuda, kui odavalt selle saate.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.